Autodesk GOLD Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Drukarki
Mechanika
Mechanika

Drukarki

Oferujemy drukarki atramentowe, laserowe i wielofunkcyjne od tych najtańszych, podstawowych aż po wysoko wydajne urządzenia , rozbudowane w dodatkowe podajniki i serwery sieciowe. 

 • Drukarki atramentowe:

  HP Officejet 100

  Drukarka przenośna HP Officejet 100 jest przeznaczona dla specjalistów mobilnych, którzy muszą mieć możliwość bezpośredniego drukowania profesjonalnej jakości dokumentów z wybranych modeli notebooków, smartfonów i innych urządzeń przenośnych z obsługą technologii Bluetooth®.

  HP Officejet Pro 8100 ePrinter

  Drukarka HP Officejet Pro 8100 ePrinter jest przeznaczona dla użytkowników w małych firmach, którym zależy na możliwości drukowania w sieci lub bezpośrednio z urządzeń mobilnych oraz na doskonałych kolorach przy wyjątkowo niskich kosztach wydruku strony.

  HP Officejet Pro 251dw

  Doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm, które potrzebują drukarki zapewniającej profesjonalną jakość, niskie koszty druku oraz funkcji łączności bezprzewodowej/mobilnej.

  HP Officejet Pro 7110 [A3] WiFi

  E-drukarka wielkoformatowa HP Officejet 7110 jest przeznaczona dla małych i średnich firm potrzebujących ekonomicznego i profesjonalnej jakości druku wielkoformatowego w formacie do A3+, z możliwością pracy przewodowej/bezprzewodowej i łatwym drukowaniem mobilnym.
   

  HP Officejet Pro X451 dw

  Bezprzewodowa drukarka nowej generacji zapewnia większą wydajność pracy w zespole roboczym. Druk kolorowy profesjonalnej jakości z dwukrotnie większą prędkością przy kosztach wydruku strony mniejszych o połowę z wykorzystaniem technologii HP PageWide.

 • Drukarki laserowe monochromatyczne:

  HP LaserJet Pro 400

  Większa wydajność. Konfiguracja w dowolnej lokalizacji w biurze przy użyciu wbudowanego interfejsu sieci bezprzewodowej i udostępnianie w sieci zasobów związanych z drukowaniem. Drukowanie podczas podróży dzięki opcjom druku mobilnego . Aplikacje biznesowe umożliwiają dostęp i drukowanie z Internetu.

  HP LaserJet Enterprise 600

  Seria drukarek HP LaserJet Enterprise 600 jest przeznaczona do pracy w średnich i dużych grupach roboczych, również do druku wysokonakładowego. Seria ta, wyróżnia się nie tylko wysoką wydajnością i łatwością w zarządzaniu, ale też najwyższą jakością i bezpieczeństwem generowania wydruków.

  HP LaserJet P3015

  Zaawansowane zabezpieczenia zapewniają szybkie i wydajne drukowanie oraz możliwość rozbudowy wraz ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi. Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, gdzie drukuje się duże ilości dokumentów.

 • Drukarki laserowe kolorowe:

  HP Color LaserJet CP5225 (A3)

  Wszechstronna i ekonomiczna drukarka biurkowa A3 całkowicie zaspokaja wszystkie potrzeby w zakresie drukowania w firmie, od pocztówek po dokumenty w dużych formatach. Urządzenie zapewnia doskonałą jakość wydruków dzięki tonerowi HP ColorSphere, dużą szybkość i bardzo łatwą obsługę, a także wyjątkową niezawodność.

 • Urządzenia wielofunkcyjne:

  HP Deskjet Ink Advantage 3525 All-in-One

  urządzenie wielofunkcyjne, atramentowe : drukarka, kopiarka, skaner do domu i małego biura.

  HP LaserJet Pro M1536dnf

  Biurowe laserowe, monochromatyczne, urządzenie wielofunkcyjne : drukarka, kopiarka, skaner i faks.

  Brother MFC-J5910DWAP1 [A3]

  MCF-J5910DW to kolorowa drukarka z funkcją automatycznego druku dwustronnego, skaner, ksero oraz faks zapakowane w elegancką obudowę.

  Brother MFC-J6510DW [A3]

  Kolorowe atramentowe kompaktowe urządzenie drukuje, skanuje, kseruje oraz faksuje w formacie A4 i A3

  Brother MFC-J6910DW [A3]

  Kolorowa atramentowa drukarka, kopiarka, fax i skaner w formacie A3. Praca w sieci przewodowej i bezprzewodowej oraz wysoka prędkość druku.

icon
Polecamy: Ploter HP Designjet T7200 Production
Ploter HP Designjet T7200 Production

Sprawdzona drukarka produkcyjna do druku w kolorze i w czerni wyróżniająca się niskim kosztem eksploatacji.

[więcej...]
Mobilna wersja serwisu