| | |Menu główne

Stacja robocza HP Z8 – Nowość !

Nadchodzą zmiany! Najpopularniejsze stacje robocze HP właśnie stają się lepsze. 

Od teraz stacja HP Z840 zmienia się w stację HP Z8.


Najpotężniejsza na świecie stacjonarna stacja robocza

Niezrównana moc obliczeniowa dla tych, którzy zmieniają oblicze świata. Kiedy potrzebujesz stacji roboczej dającej możliwość wykonania niezwykle złożonych symulacji i przetwarzania ogromnych ilości danych, HP Z8 pokazuje swój pazur.

Najwyższa moc obliczeniowa

Uruchamiaj symulacje 3D i edytuj wideo 8K w czasie rzeczywistym, korzystając z nawet 56 rdzeni procesora i największej dostępnej pojemności pamięci (24 sloty na pamięci). Mając komputer zatwierdzony do użytku z poważnym oprogramowaniem, takim jak ANSYS lub After Effects, można więcej wymyślać i wykonywać więcej iteracji, aby uzyskać lepsze wyniki w krótszym czasie.

Najlepsze w branży wzornictwo i jakość dźwięku

Z8 to cud techniki w każdym calu. Nowoczesna obudowa zapewnia bez narzędziowy dostęp do czystego, modułowego wnętrza. Strategicznie rozmieszczone w systemie otwory i przewody ułatwiają przepływ powietrza, zapewniając ultracichą pracę.


 

Najbezpieczniejsze na świecie stacje robocze

Każda stacja jest standardowo wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Urządzenie, tożsamość i dane są bezpieczne dzięki oprogramowaniu zabezpieczającemu, takiemu jak pakiet HP Client Security Suite i HP Sure Start, pierwszy w branży system BIOS z funkcjami samo-naprawy i wykrywania włamań.

Zobacz nowe stacje w naszym sklepie

Zamknij