| | |Menu główne

Sprawdź 3ds Max 2018.4 Update

Właśnie została opublikowana najnowsza aktualizacja nr 4 do programu 3ds Max 2018.

W tej aktualizacji skupiliśmy się na poprawie narzędzia 3ds Max Fluids, zapewniając lepszą informację zwrotną, a także dodając ustawienia wstępne dla niektórych rodzajów płynów, ułatwiając korzystanie i dodawanie płynów do scen. Zaktualizowany został silnik VR 3ds Max Interactive, dodane zostały światła fizyczne zgodne z IES i ulepszenia Level Sync podczas korzystania z Max z V-Ray. 3ds Max Batch został przeprojektowany, aby zapewnić prostsze i bardziej wydajne działanie w zakresie automatyzacji. I na koniec, jest ponad 100 poprawek skupiających się na zgłaszanych przez klientów problemach z vieportami, kamerą fizyczną, modelowaniem, interfejsem użytkownika i programem 3ds Max Interactive.

3ds Max 2018 4 Update

Usprawniona użyteczność Max Fluids

3ds Max Fluids został zaktualizowany o usprawnienia w zakresie użyteczności na podstawie opinii użytkowników. Podczas symulacji Max Fluids wyświetla teraz numer klatki, a nie procent ukończenia, a także inne informacje o symulacji z okna wyjściowego. Pozostałe ulepszenia obejmują możliwość zastosowania UV do siatki wyjściowej, ustawienie początkowego stanu symulacji lub usunięcie niepożądanego czasu z symulacji.

3ds Max 2018 4 Update

Ustawienia płynów

Program 3ds Max 2018.4 zawiera teraz wstępne ustawienia płynów, dzięki czemu łatwiej jest dodawać symulacje płynów do sceny. Wstępne ustawienia uwzględniają lepkość z szerokiej gamy popularnych typów płynów, od rzadkich płynów, takich jak woda, po gęstsze płyny, takie jak syrop czekoladowy, miód i ketchup. Użytkownicy mogą również tworzyć i zapisywać ustawienia niestandardowe jako ustawienia wstępne, aby szybciej ponownie wykorzystać pożądane płyny w innych scenach.

3ds Max 2018 4 Update

Aktualizacje silnika VR 3ds Max Interactive

• Nowe światło fizyczne, które obejmuje obsługę profili IES

• Zaktualizowany Live Link poprawia współdziałanie 3ds Max podczas korzystania z V-Ray

• Nowe właściwości środowiska, które umożliwiają niestandardowe efekty tone mapping

• Zaktualizowany Menedżer tekstur z ulepszeniami użyteczności, ułatwiającymi sortowanie i znajdowanie tekstur w projekcie

3ds Max 2018 4 Update 3ds Max 2018 4 Update

 

Więcej informacji na temat 3ds Max 2018.4

 

Kontakt handlowy:
Artur Siłuch
t: 22 379 74 58
@: artur.siluch@procad.pl
Michał Wiedro
t: 22 37 97 661
mobile: 722 016 367
@: michal.wiedro@procad.pl

Chcesz być na bieżąco z tematami branży Media & Entertainment – odwiedź i polub nasz profil na facebooku

Zamknij