| | |Menu główne
zaslepka

Innowacyjne rozwiązanie od HP – stacja robocza Z VR Backpack G1

Stacja robocza HP Z VR Backpack G1

Pełny potencjał wirtualnej rzeczywistości jest wykorzystywany dzięki najpotężniejszemu w historii komputerowi przenośnemu umożliwiającemu korzystanie z VR. Przekonaj się, co w pełni pochłaniająca i nieograniczona technologia VR może wnieść do Twojej pracy.

Uwolnij się od rzeczywistości
Lekki i komfortowy plecak oraz baterie wymienialne w trakcie pracy zapewniają nieograniczoną wolność i pochłaniające wrażenia. Pracuj, twórz prezentacje i przeprowadzaj szkolenia dla pracowników za pomocą zestawu VR bez ryzyka zaplątania się w przewody.

Ekstremalna moc pozwala radzić sobie z bogatą zawartością
Doświadcz wirtualnej rzeczywistości o wysokiej wydajności nawet w przypadku złożonych symulacji charakteryzujących się uciążliwymi wymaganiami. Najlepsza w klasie moc obliczeniowa oraz najwyższej jakości karta graficzna pomagają zapobiegać przerwom w pracy z powodu utraty klatek, dzięki czemu możliwa jest praca w wirtualnej rzeczywistości tak długo, jak to jest potrzebne.

Twórz projekty i prowadź testy w tempie, w jakim powstają innowacje
W pełni wykorzystaj potencjał wirtualnej rzeczywistości za pomocą usprawnionych narzędzi produkcyjnych. Stacja dokująca zapewnia szybkie przejście pomiędzy urządzeniem stacjonarnym do tworzenia treści i komputerem przenośnym dającym możliwość korzystania z VR, co pozwala na weryfikację Twoich projektów.

Masz pytania odnośnie tego rozwiązania, napisz do nas – hardware@procad.pl

Zamknij