| | |Menu główne

40 000 przeszkolonych projektantów przez Centrum Szkoleniowe PROCAD

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Jak ten czas leci… Kilkanaście lat temu (w 2007 r.)  zostaliśmy okrzyknięci przez Autodesk najlepszym Centrum Szkoleniowym Autodesk w Europie Wschodniej. Od tamtej pory upłynęło już 11 lat i przez ten czas zmieniło się bardzo dużo. Z każdym rokiem firma mocno ewoluuje, a razem z nią prężnie rozwija się również centrum szkoleniowe.

Obecnie prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski – głównie w 5 oddziałach firmy PROCAD; w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu – ale również dedykowane szkolenia u klientów, na uczelniach technicznych oraz kursy online.  W tym roku przekroczyliśmy magiczną liczbę 40 000 przeszkolonych projektantów!* Z tej okazji chcielibyśmy podziękować przede wszystkim naszym kursantom za zaufanie, którym nas obdarzają wybierając nasze Centrum Szkoleniowe i polecając kursy innym. Szczególne podziękowania należą się również działowi szkoleń – trenerom oraz uczestnikom kursów składamy PODZIĘKOWANIA i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wraz z wami świętować kolejny, piękny jubileusz!

Do zobaczenia na szkoleniach!

A tak wyglądało nasze świętowanie! 🙂
*W rzeczywistości liczba jest znacznie większa. Profesjonalne szkolenia prowadzimy od 1993r. niestety dokumenty z tamtych czasów się nie zachowały:)

Zamknij