| | |Menu główne

Drukarka 3D z certyfikatem TÜV

Miło jest nam poinformować że nasz partner firma 3Dgence otrzymała certyfikat TÜV Rheinland dla przemysłowej drukarki 3D 3DGence INDUSTRY F340, który jest potwierdzeniem jakości i bezpieczeństwa produktu. Tym samym jest ona jedynym producentem drukarek 3D certyfikowany przez tę organizację w Polsce.

Proces certyfikacji drukarki 3DGence INDUSTRY F340 obejmował zagadnienia z zakresu kontroli produkcji oraz bezpieczeństwa. Firma została poddana niezależnej kontroli podczas której weryfikacji poddane zostały deklaracje złożone przez producenta.

Uzyskany certyfikat potwierdza powtarzalność i jakość produkcji oraz bezpieczeństwo urządzeń 3DGence. Każda drukarka 3DGence INDUSTRY F340 wyprodukowana od września 2018 roku jest oznaczona znakiem TÜV potwierdzającym przeprowadzone badania.

Był to już kolejny niezależny test potwierdzający jakość polskiego producenta drukarek 3D. Wcześniej z wizytą w siedzibie firmy był Michael Petch, redaktor naczelny portalu 3D Printing Industry, który wraz ze specjalistą druku 3D testował urządzenia 3DGence. Dokładny raport dostępny jest tutaj.

O drukarce 3D

3DGence INDUSTRY F340 to przemysłowa drukarka 3D zaprojektowana z myślą o tworzeniu trwałych i dokładnych wydruków 3D o zaawansowanej geometrii. Możliwość druku z szerokiej gamy materiałów, w tym z PC czy PEEK-u pozwala na tworzenie bardzo wytrzymałych mechanicznie detali oraz odpornych na wysokie temperatury. Urządzenie wykorzystywane jest w głównej mierze przez firmy produkcyjne m.in. do prototypowania, wydruku akcesoriów dla linii technologicznych ale także do tworzenia części maszyn, obudów, modeli koncepcyjnych czy makiet.

Zobacz drukarkę w naszym sklepie

 

Zamknij