| | |Menu główne

Wydarzyło się: Source of Creation 2018

15 listopada 2018 odbyła się IV edycja konferencji Source of Creation 2018.

Po raz pierwszy nasze wydarzenie przeniosło się poza Warszawę. Na miejsce konferencji wybraliśmy Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. Niesamowita aura studio filmowego pamiętającego realizacje kultowych produkcji z historii polskiego kina pozytywnie przysłużyła się atmosferze i stworzyła dobry klimat na wymianę oraz dzielenie się wiedzą.

Gośćmi specjalnymi tej edycji byli:

  • Glen Southern, artysta o niesamowitym doświadczeniu, właściciel firmy Southern GFX, realizujący m.in. animacje i modele 3D dla produkcji SKY, czy też tworzący na potrzeby m.in. takich rozpoznawalnych seriali jak  Gra o Tron czy Penny Dreadful. Glen w sposób praktyczny zaprezentował możliwości i zalety modelowania 3D w środowisku VR.
  • Łukasz Kubiński, Marcin Muszyński z Dash Dot Creations, którzy opowiedzieli o nowym podejściu do tworzenia layotu oraz animacji do gier z wykorzystaniem systemu Motion Capture, silników renderujących przy użyciu mudboxa i motion buildera przy produkcji.
  • Michał Konwicki z ORKA FILM, który podzielił się swoimi doświadczeniem zdobytym  podczas procesu produkcji animacji YUGEN: DISCOVERING INFINITY.
  • Wojciech Pazdur, który zaprezentował sposób w jaki The Farm 51 wykorzystuje skanowanie 3D w tworzeniu fotorealistycznej grafiki czasu rzeczywistego na potrzeby ich najnowszego dzieła Chernobylite. 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za przybycie, a naszym partnerom, firmom Autodesk, Wacom, HP i 3D Connexion za wsparcie oraz pomoc w organizacji wydarzenia.


żródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

źródło: CeTA

Zamknij