| | |Menu główne
zaslepka

Nowości HP na targach CES 2019

Nowości HP na targach CES 2019

Firma HP zaprezentowała na targach elektroniki użytkowej CES linię produktów, które pozwalają na nowe sposoby pracy i ochrony poufnych informacji w podróży, przy biurkach i w przestrzeni roboczej.

Nowy laptop HP EliteBook x360 830 G5 (dostępny od kwietnia 2019) zapewni całkowitą elastyczność potrzebną w pracy. Wyświetlacz z matrycą o jasności 1000 nitów doskonale sprawdzi się w zastosowaniach zewnętrznych*, umożliwiając pracę w dowolnym świetle, a rozwiązanie HP Sure View ochroni poufne informacje przed widokiem osób postronnych.
Nowy monitor HP EliteDisplay E243P Sure View (dostępny od Marca 2019) pomoże w ochronie danych wyświetlanych na ekranie dzięki wbudowanej technologii HP Sure View Gen3. Ekran otoczony mikroramką i regulowana podstawa gwarantują najlepszą funkcjonalność i elastyczność.

W nowocześnie urządzonej przestrzeni sprawdzi się nowy HP EliteOne 800 AiO G5 (dostępny od lipca 2019) — komputer przenośny o wyrafinowanym stylu i wysokiej wydajności. Technologia HP Sure View Gen3 natychmiast ochroni poufne informacje przed ciekawskimi.

  • matryca o jasności 1000 nitów dostępna w tym modelu od maja 2019r.
Zamknij