| | |Menu główne

Wydarzyło się: BIM Akademia Expert Edition 2019

W dniach 13-14 czerwca 2019 w hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach odbyła się pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia: BIM Akademii Expert Edition. Po raz pierwszy w Polsce, w jednym miejscu spotkało się blisko 100 zaawansowanych użytkowników Revita, żeby podczas 2 dni praktycznych warsztatów komputerowych rozwijać swoje umiejętności, wymieniać się informacjami oraz nawiązywać kontakty.

32 praktyczne tematy warsztatowe, które przygotowali nasi inżynierowie wspólnie z kolegami z Autodesk oraz Andrzejem Szumilasem z LUG, dawały możliwość zdobycia bardzo różnorodnej wiedzy: od złożonych aspektów wizualizacji po zaawansowane ustawienia symulacji. Dużą popularnością cieszyły się warsztaty z Autodesk Dynamo prowadzone przez Tomasza Fudalę (Autodesk) oraz Andrzeja Samsonowicza (Autodesk), ale największą frekwencję zebrały tematy „Ways to keep your Revit model speedy” , „Inwentaryzacja i cyfrowe odtworzenie (digitalizacja) budowli” i „Trudne schody nie muszą być rodziną „in-place””

Dziękujemy naszym trenerom, partnerom (LUG, HP, Windows 10 Pro, Wacom, Faro) ale przede wszystkim zaangażowanym uczestnikom – bez nich to wydarzenie nie byłoby tak udane:) Mamy nadzieję, że w jeszcze liczniejszym gronie spotkamy się za rok podczas 2 edycji BIM Akademii Expert Edition. Chcesz otrzymywać powiadomienia dotyczące kolejnej edycji BIM Akademii Expert Edition? Zostaw nam swojego maila.

Zapraszany do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Zamknij