| | |Menu główne

Nowa jakość szkoleń z manipulatorami 3DConnexcion

Teraz dla Państwa wygody wszystkie sale szkoleniowe PROCAD wyposażone są w profesjonalne manipulatory firmy 3DConnexcion. Urządzenia te zapewniają niezwykłą precyzję oraz ergonomię pracy, a programowalne klawisze funkcyjne dają wygodny i szybki dostęp do poleceń aplikacji.

Uczestnicy kursów będą mogli teraz w pełni wykorzystać możliwości SpaceMouse Pro oraz SpaceMouse Enterprise zarówno podczas kursów ale także w zaciszu własnych pracowni czy domów.

Zwiększ efektywność swojej pracy i usprawnij proces projektowania.

Dodatkowo dla osób zainteresowanych istnieje także możliwość bezpłatnego wypożyczenia na okres 14 dni, jednego z wybranych manipulatorów do testów. Oferta wypożyczenia przeznaczona jest wyłącznie dla pracowników i właścicieli firm.

Jesteś zainteresowany ofertą – wypełnij formularz, a pracownicy firmy 3DConnexcion skontaktują się z Tobą.

Przetestuj manipulator

SpaceMouse Pro to najnowszy produkt z linii profesjonalnych myszek firmy 3Dconnexion. Urządzenie posiada miękką, wyściełaną podpórkę na rękę i 15 dużych, w pełni programowalnych klawiszy funkcyjnych dających dostęp do poleceń aplikacji, widoków standardowych i modyfikatory klawiaturowe oraz wygodne menu wyświetlane na ekranie.
Zobacz cenę w naszym sklepie

SpaceMouse Enterprise, kontroler tworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów CAD. To przełomowe i dopracowane w najmniejszym szczególe urządzenie do nawigacji jakiego jeszcze nie było. Nowy, kolorowy wyświetlacz, 12 programowalnych klawiszy funkcyjnych.
Zobacz cenę w naszym sklepie

Zamknij