| | |Menu główne

Wydarzyło się: PROCAD EXPO 2019

27 odsłona największej konferencji CAD / BIM w Polsce – PROCAD EXPO 2019 za nami!

W dniu 9 października 2019 w centrum konferencyjnym AMBEREXPO miała miejsca  kolejna odsłona największej konferencji CAD / BIM w Polsce – PROCAD EXPO 2019. Wzięło w niej udział około 900 uczestników. Jak co roku konferencja poświęcona była szerokiemu spektrum zagadnień związanych z rozwiązaniami branży projektowej.

Konferencję otworzył Maciej Głogowski z FLOWAIR wystąpieniem„ Zmiany, zespoły, technologie – opowieść o organizacji”, która cieszyła się rekordową frekwencją. Następnie, na głównej sali prelekcyjnej BIM odbyła się debata BIM Panel Polska, której celem było odpowiedzenie na kilka kluczowych dla polskiej branży budowlanej pytań: Jaka jest sytuacja BIM w Polsce? Jak wyglądamy na tle świata? Co już zrobiliśmy, a co jeszcze nas czeka?

Jednocześnie na pozostałych 6 salach również odbywały się wykłady, dzięki czemu każdy uczestnik mógł samodzielnie dostosować agendę wydarzenia pod swoje zainteresowania tematyczne. Goście do wyboru mieli łącznie ponad 60 prelekcji!

PROCAD EXPO 2019 to idea zrzeszająca społeczności: projektantów, konstruktorów, inżynierów, architektów. Inicjatywa mająca na celu przekazanie najświeższych rozwiązań i technologii ze świata systemów wspomagających projektowanie. Konferencja jest też doskonałą okazją do wymieniania się doświadczeniami projektowymi ze specjalistami PROCAD, Autodesk i pozostałymi specjalistami z firm partnerskich.

Ze swojej strony, razem z AUTODESK bardzo dziękujemy za tak liczny udział w tym niezwykłym wydarzeniu.  Dziękujemy również naszym współorganizatorom, partnerom wydarzenia, wystawcom oraz partnerom merytorycznym.

Do zobaczenia za rok!Zamknij