| | |Menu główne

Wydarzyło się: Inventors Day 2020 – Wrocław/Katowice

W dniach 5/6 lutego 2020 obyła się III edycja Inventors Day – konferencji dla profesjonalistów. Tym razem gościliśmy w dwóch miastach: we Wrocławiu w Hotelu Novotel Wrocław Centrum oraz w Katowicach w Hotelu Vienna House Easy Katowice.

We Wrocławiu najbardziej popularnym tematem był „Przegląd wybranych nowości w najważniejszych obszarach Inventor 2020″, natomiast w Katowicach ” Analiza wytrzymałościowa konstrukcji ramowych i elementów cienkościennych przy użyciu Inventora 2020″.

W obu miast szczególną atencją cieszyły się rozwiązania z dziedziny technologii VR ( wirtualnej rzeczywistości) oraz prezentacja w tym temacie zrealizowana przez naszego partnera Bartłomieja Przybylaka z YesEyeSee.

Nie umniejsza to też faktu, że inne produkty naszych parterów jak stacje robocze, monitory, drukarki 3D, skanery 3D czy manipulatory prezentowane podczas mini wystawy technologicznej również cieszyły się niekłamaną popularnością. Chcielibyśmy w związku z tym za udostępnienie podziękować naszym partnerom: HP Polska, 3DGence, 3DConnexion, FARO.

Dziękujemy za wysoką frekwencję oraz dobre opinie uczestników, które pozwalają nam odczuć, że włożony wysiłek nie idzie na marne i daje nam motywację do kontynuacji Inventors Day w przyszłym roku.Zamknij