| | |Menu główne

Wydarzyło się: PROCAD EXPO 2020 Digital edition

28 odsłona największej konferencji CAD/CAM/BIM w Polsce – PROCAD EXPO 2020 Digital edition za nami!

W dniu 10 września 2020 w centrum konferencyjnym AMBEREXPO, które w tym dniu stało się jednym wielkim studiem telewizyjnym miała miejsce  kolejna odsłona największej konferencji CAD/CAM/BIM w Polsce – PROCAD EXPO 2020 Digital edition. Ze względu na sytuację związaną z panującym koronawirusem odbyła się w formie transmisji telewizyjnych poprzez dedykowany portal stworzony od podstaw przez programistów PROCAD. Wzięło w niej udział ponad 2000 uczestników w przeszło 70 różnych prelekcjach, rozmowach i dyskusjach. Prelekcje i wystąpienia były wyświetlone 31000 razy. Jak co roku konferencja poświęcona była szerokiemu spektrum zagadnień związanych z rozwiązaniami branży projektowej.

Konferencję otworzył prezes PROCAD SA p. Jarosław Jarzyński oraz p. Maciej Misiewicz z HP Polska wystąpieniem„ Zrównoważony rozwój. rzeczywistość wirtualna i bezpieczeństwo czyli megatrendy 2020/21”. Po raz kolejny odbyła się też debata BIM Panel Polska, której celem było odpowiedzenie na kilka kluczowych dla polskiej branży budowlanej pytań: Miary sukcesu wdrożenia technologii BIM w przedsiębiorstwie/społeczeństwie/kraju.

W tym roku postanowiliśmy, że wesprzeć działania Fundacji. Razem wielką mamy moc! przekazując środki poprzez siepomaga.pl. Udało nam się pozyskać kwotę 10 305zł.

Ze swojej strony, razem z AUTODESK bardzo dziękujemy za tak liczny udział w tym niezwykłym wydarzeniu, które było w tym roku wielkim wyzwaniem zarówno od strony organizacyjnej jak i technicznej.  Dziękujemy również naszym współorganizatorom, partnerom wydarzenia, wystawcom oraz partnerom merytorycznym.

Do zobaczenia za rok!

Zamknij