| | |Menu główne

Sesja overpaintingu z Darkiem Zabrockim podczas Wacom Comic Week

Już w przyszłym tygodniu (19-22 października) rozpocznie się online’owy Wacom Comic Week. 25 interesujących prelekcji, warsztatów i dyskusji prowadzonych przez doświadczonych profesjonalistów i artystów. Weź udział i dowiedz się więcej o ich pracy, inspiracjach, podejściu do tworzenia, poznaj ich workflow, naucz się nowych technik, znajdź nowe źródła natchnienia.

Jako polski partner Wacom Comic Week serdecznie zapraszamy do udziału w całym wydarzeniu:

Strona wydarzenia i rejestracja

W szczególności zapraszamy na wyjątkową prelekcję, która odbędzie się w języku polskim:

Sesja overpaintingu z Darkiem Zabrockim

Termin: 19 października (w poniedziałek), o godz. 18:00

W trakcie sesji Darek (www.darekzabrocki.com) wybierze pracę nadesłaną przez jednego z uczestników i w oparciu o nią poprowadzi sesję, komentując ją i dając wskazówki i porady

Jeśli chcesz dostarczyć swoja pracę,  upewnij się, że spełnia ona następujące wymagania:

  • Temat pracy: Chaos
  • Styl: brak ograniczeń
  • Rozmiar: Maksymalnie 10 MB
  • Format: JPEG lub PNG

Prace należy nadsyłać na adres: comicweek_pl@wacom.com do niedzieli, 18 października do godz. 16:00 [Central Europe Time / GMT+1)

Autor wybranej pracy otrzyma specjalny prezent od Darka.

Przesyłając pracę, użytkownik zgadza się na jej publikację. Uczestnik akceptuje fakt, że praca może zostać wykorzystana na potrzeby reklamy marki Wacom w dowolnych mediach i nośnikach (w zakresie, jaki obejmuje licencja, o której mowa poniżej). Uczestnik udziela Wacom niewyłącznej licencji na korzystanie z pracy w związku z webinarium. Licencja jest udzielona bez ograniczeń terytorialnych i czasowych ze szczególnym uwzględnieniem platformy Zoom oraz w serwisach społecznościowych Instagram, Facebook i YouTube w zakresie autorskich praw na korzystanie z pracy w związku z webinarium i jego promocją.

Zamknij