| | |Menu główne

Autodesk Inventor 2022 już dostępny!

Producent oprogramowania, firma Autodesk, wykorzystując program współpracy z użytkownikami dostępnym w serwisie Inventor Ideas, stale ulepsza oprogramowanie, szczególnie koncentrując się na wydajności i stabilności systemu, uwzględniając zwieszającą się ilość złożonych projektów zawierających duże ilości komponentów. Istotnymi czynnikami poprawiającymi wydajność projektowania w systemie Inventor 2022 jest automatyzacja przepływów pracy i zmniejszenie liczby powtarzających się czynności w procesie przygotowania geometrii 3D. Rozszerzona zgodność operacyjna pomiędzy programami np. Revit, Fusion 360, Autocad, Factory Design Utilities, Navisworks i innymi aplikacjami, integrująca różne środowiska CAD umożliwienia efektywneą współpracę zespołów projektowych wielu branż koordynowanych np. w systemach PLM lub BIM.

Zbiór wszystkich nowości wprowadzonych w aplikacji Inventor 2022, łącznie z poprzednimi trzema wersjami można uzyskań bezpośrednio z poziomu programu na stronie głównej pomocy Inventor 2022

Poniżej ilustracje filmowe Autodesk z polskim tłumaczeniem dla poszczególnych zagadnień związanych z publikacją informacji o nowym systemie Inventor 2022.

Przegląd informacji ogólny Inventor 2022

Instalacja i wdrożeni programu Inventor 2022

Stany modeli – części w Inventor 2022

Stany modeli – zespoły w Inventor 2022

Rysunki w Inventor 2022

Produktywność i wydajność w Inventor 2022

Zgodność operacyjna programu REVIT w Inventor 2022

Zamknij