| | |Menu główne

Wydarzyło się: PROCAD EXPO 2021 Digital

29 odsłona największej konferencji CAD/CAM/BIM w Polsce – PROCAD EXPO 2021 Digital edition za nami!

W dniu 30 września 2021 w Studio Filmowe Panika S.A., które w tym dniu stało się jednym wielkim studiem telewizyjnym miała miejsce  kolejna odsłona największej konferencji CAD/CAM/BIM w Polsce – PROCAD EXPO 2021 Digital edition. Po raz drugi odbyła się w formie transmisji telewizyjnych poprzez dedykowany portal stworzony od podstaw przez programistów PROCAD. Wzięło w niej udział ponad 2000 uczestników w przeszło 58 różnych prelekcjach, rozmowach i dyskusjach. Prelekcje i wystąpienia były wyświetlone 31000 razy. Jak co roku konferencja poświęcona była szerokiemu spektrum zagadnień związanych z rozwiązaniami branży projektowej.

Konferencję otworzył prezes PROCAD SA p. Jarosław Jarzyński oraz p. Martin Penaz z Autodesk wystąpieniem„ Konwergencja rynków/branż: jak i dlaczego napędza innowacje / Industry Convergence: How & Why is Powering Innovation” i Maciej Misiewicz HP Polska wystąpieniem „Cybersecurity w erze Home Office, czyli najwięcej „wypadków” zdarza się w domu – spojrzenie oczami HP”. Po raz kolejny odbyła się też debata BIM Panel Polska, podczas której rozważano kwestię „Wyzwania XXI wieku: globalne ocieplenie, migracje, kurczące się zasoby naturalne – Czy BIM pozwoli im sprostać?”.

Ze swojej strony, razem z AUTODESK bardzo dziękujemy za tak liczny udział w tym niezwykłym wydarzeniu, które było w tym roku wielkim wyzwaniem zarówno od strony organizacyjnej jak i technicznej.  Dziękujemy również naszym współorganizatorom, partnerom wydarzenia, wystawcom oraz partnerom merytorycznym.

Do zobaczenia za rok!

Zamknij