| | |Menu główne

Wydarzyło się: PROCAD EXPO+ 2022

30-sta jubileuszowa odsłona największej konferencji CAD/CAM/BIM w Polsce – PROCAD EXPO+ 2022 za nami!

Tegoroczna edycja zrealizowana została w nowej odsłonie „+”. Co to oznacza?

Konferencja w tym roku miała dwie odsłony: jednodniową – stacjonarną i trwającą 5 dni część online.

Stacjonarnie, po 3 latach powróciliśmy do AMBER EXPO w Gdańsku. W tym dniu dla odmiany skupiliśmy się na rozwoju umiejętności miękkich. 13 prelekcji, które przygotowaliśmy miało na celu zwiększenie efektywności osobistej, wykorzystanie swoich potencjałów i odnalezienie własnych rozwiazań. Gośćmi specjalnymi wydarzenia był profesor Jerzy Bralczyk oraz doktor Maciej Kawecki. W ramach spotkania zorganizowane zostały tzw. strefy techniczno – eksperckie, w których nasi specjaliści odpowiadali nawet na  najbardziej zaawansowane pytania projektowe. Po wydarzeniu odbyło się After Party, które były śwetną okazją do rozmowy i wymiany doświadczeniami.

Nie mieliśmy czasu na odpoczynek, ponieważ już w dniach 3-7 października 2022 odbyły się dni branżowe online dla profesjonalistów. Podczas studia na żywo w formie transmisji telewizyjnej można było obejrzeć ponad 30 prezentacji rozwijających wiedzę oraz umiejętności inżynierskie. A wszystko to odbywało się za pośrednictwem naszej autorskiej plasformy www.procadexpo.pl, stworzonej przez programistów PROCAD. Jak co roku konferencja poświęcona była szerokiemu spektrum zagadnień związanych z rozwiązaniami branży projektowej.

Konferansjerami wydarzenia byli niezastąpieni – Rafał Maj oraz Tomasz Żołnierowicz.  

Ze swojej strony, razem z AUTODESK bardzo dziękujemy za tak liczny udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Co roku staramy się podnosić poprzeczkę dlatego jest to dla nas zawsze ogromne wyzwanie = zarówno od strony organizacyjnej jak i technicznej. Dziękujemy również naszym współorganizatorom, partnerom wydarzenia, wystawcom oraz partnerom merytorycznym.

Do zobaczenia za rok!

Zamknij