| | |Menu główne
 

Webinarium

1 grudnia 2020 o godzinie 13:00 zapraszamy na bezpłatne webinarium, przygotowane specjalnie dla uczestników BIM AKADEMIA EFEKTYWNEGO PROJEKTOWANIA, którego tematem będzie:

Izolacja techniczna instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i przemysłowych – problematyka doboru, automatyzacja procesów Armacell

Weź udział w webinarium ARMACELL

Nasza oferta to coś więcej, niż tylko dobry produkt

Firma Armacell specjalizuje się w produkcji izolacji technicznych, oferując najbardziej kompletną i kompleksową gamę elastycznych wyrobów do izolacji termicznej, akustycznej, antyroszeniowej i ochronnej przeznaczonych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, sanitarnych i przemysłowych, stając się jednocześnie światowym liderem w tej dziedzinie.

Armacell posiada sprawdzone rozwiązania służące do wydajnego ograniczania strat energii, ochrony instalacji układanych w budynkach oraz poprawy komfortu akustycznego. Priorytetem firmy jest solidność, niezawodność i najwyższa jakość oferowanych wyrobów, poparta prawie 150–letnim doświadczeniem na rynku izolacji. Ponad 20 fabryk na całym świecie wraz z trzecią co do wielkości w Środzie Śląskiej, ekipa wysoko wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych oraz doskonały serwis, świadczą nie tylko o znakomitym profesjonalizmie, ale również o szczególnej dbałości o zadowolenie użytkowników i reputację firmy na rynku izolacji technicznych.

Strona www ARMACELL
Modele CAD/BIM

Nakładka Armacell dla Autodesk Revit ®

W ostatnim czasie Armacell przygotował nakładkę do programu Autodesk Revit do cyfrowego projektowania izolacji technicznej dla rur i kanałów wentylacyjnych. Nakładka jest dostępna w kilkunastu językach europejskich.

Nakładka Autodesk Revit

Kontakt dla architektów i projektantów:

Maria Witkowska
Dyrektor Techniczny ds. obsługi rynku
tel: 502 176 076
maria.witkowska@armacell.com

Zamknij