| | |Menu główne

Autodesk Building Design Suite

Uwaga!!! Building Design Suite nie jest już dostępny w ofercie Autodesk. Poznaj jego następcę AEC Collection

Oprogramowanie do projektowania budynków zawierające narzędzia CAD i BIM

Pakiet Building Design Suite to gama współpracujących ze sobą programów 3D do projektowania budynków. Obsługuje modelowanie informacji o budynku (BIM) i procesy robocze oparte o program CAD dla architektów, inżynierów MEP i budowlanych oraz konstruktorów.

Obejrzyj prezentację video:
autodesk_building_designe_suite_2017_overview


Autodesk Building Design Suite
 występuje w trzech pakietach po to, by sprostać wyjątkowym potrzebom Twojej firmy, a za razem dać poczucie głębi i szerokiego wachlarza zastosowań produktów z portfolio Autodesk®:

 

 

Autodesk Building Design Suite STANDARD
Jest przeznaczony dla projektantów budowlanych i kreślarzy, którzy bazują na narzędziach do pracy, współdzielenia dokumentacji w natywnym formacie DWG™

  • Projektuj, twórz dokumentację i współdziel rysunki w formacie DWG
  • Wykorzystaj wersje AutoCAD® dedykowane dla branży budowlanej
  • Prezentuj swoje pomysły efektywniej przy pomocy narzędzi do rysunków technicznych i komunikacji graficznej

 

Autodesk Building Design Suite PREMIUM
Przeznaczony dla Architektów i Inżynierów, którzy potrzebują zoptymalizowanego zestawu narzędzi, zawierającego platformę Revit® do pracy w BIM, znanego już oprogramowania AutoCAD dla efektywnego prowadzenia dokumentacji oraz Autodesk® 3ds Max® Design do tworzenia ujmujących realizmem wizualizacji.

  • Projektuj jeszcze lepsze budynki używając inteligentnego modelowania bazującego na 3D
  • Twórz realistyczne wizualizacje aby sprzedać swoje pomysły z większym sukcesem
  • Używaj zintegrowanych narzędzi do analiz aby podjąć trafne decyzje projektowe.

 

Autodesk Building Design Suite ULTIMATE

Dostarcza pełną moc BIM z zawansowanym zestawem narzędzi, które pozwolą przekroczyć granicę pomiędzy cyfrowym projektem a wirtualnym prototypem wykonawczym budynku dla celów koordynacji podczas wznoszenia obiektu. Wersja Ultimate zawiera programy z wersji Premium takie jak Autodesk Navisworks Manage służący do koordynacji międzybranżowej czy Autodesk Inventor do efektywnej współpracy z wytwórcami komponentów budowlanych. Wśród programów z pakietu Ultimate można wyróżnić Autodesk® Infraworks – narzędzie dla planistów, dzięki któremu można tworzyć, oceniać i prezentować plany zagospodarowania w 3D dla szybszego zatwierdzenia dokumentacji.

bim

 

 

Zamknij