| | |Menu główne

Komunikat informacyjny BIM Akademii:

W związku z sytuacją panującą w kraju, w oparciu o rekomendacje płynące z Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego informujemy, że nadchodząca edycja BIM Akademii odbędzie się w formie warsztatów Online – przeczytaj pełen komunikat 

Zarejestruj się na warsztaty Online:

Sala Chmura Punktów / Sala Instalacyjna / Sala Architektoniczna

BIM | Akademia Efektywnego Projektowania to:

3 sale warsztatowe:

Architektura, Chmura punktów, Instalacje

5 miast Online!

W tej edycji jesteśmy Online! W każdym mieście w Polsce

6 trenerów

Autodesk z długoletnim doświadczeniem szkoleniowym i projektowym

14 ćwiczeń warsztatowych

w Autodesk Revit, Dynamo Studio, Faro As-Built

15 749 uczestników 

warsztatów w ciągu 9-letniej historii BIM Akademii Efektywnego Projektowania

BIM | Akademia to możliwość:

indywidualnych konsultacji z naszymi inżynierami aplikacji

rozwiązania swoich problemów projektowych

wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji z innymi projektantami i użytkownikami Revita

zdobycia wiedzy i wartościowych materiałów szkoleniowych

poznania nowych rozwiązań Autodesk oraz nowinek BIM

Wybierz tematykę, która Ciebie interesuje:

Instruktorzy tej edycji BIM Akademii:


Od wielu lat sprawuje rolę inżyniera aplikacji w zakresie instalacji wewnętrznych i przemysłowych. Odpowiedzialny za wdrożenia i support oprogramowania Autodesk w biurach inżynierskich w całej Polsce. Prowadzący wiele warsztatów i seminariów z zakresu BIM w specjalizacji instalacji wewnętrznych. Autor szeregu materiałów instruktażowych z zakresu Autodesk Revit, AutoCAD Plant 3D, Navisworks. Prywatnie pasjonat motocykli.

Kieruje wieloosobowym zespołem odpowiedzialnym za propagowanie i wdrażanie idei BIM w przedsiębiorstwach projektowych i wykonawczych związanych z budownictwem oraz deweloperskich. Odpowiedzialny jest za nadzór i koordynację działań związanych z wdrożeniami oraz poszukiwanie innowacyjnych sposobów wykorzystania rozwiązań Autodesk w codziennej pracy inżynierów rynku budowlanego. Doświadczony Trener Centrum Szkoleniowego PROCAD w zakresie oprogramowania Autodesk Robot Structural. Pasjonat generative design i Autodesk Dynamo.

Absolwent wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej w specjalności Konstrukcje budowlane i inżynierskie. Przez kilka lat pracował w biurze projektowym, a od 2015 roku pracuje w firmie Procad jako specjalista ds. wdrożenia i implementacji w firmach o profilu architektonicznym. Specjalizuje się w aplikacjach dodatkowych, które usprawniają pracę projektową w Autodesk Revit.

Absolwent kierunku Architektura na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Od początku studiów interesował się projektowaniem parametrycznym. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w biurze architektonicznym, zajmując się koordynacją projektów w standardzie BIM z innymi branżami w środowisku Autodesk Revit i Dynamo. Obecnie przygotowuje skrypty i rozszerzenia dla Revita i innych. Pasjonat nowych technologii w projektowaniu, dobrych projektów i dobrej muzyki.

Inżynier budownictwa. Od 11 lat użytkownik Autodesk Revit. Zbierał doświadczenie i praktyczne umiejętności pracując w biurach projektowych od 2005 roku. Entuzjasta idei BIM, interesuje się innowacyjnym podejściem do projektowania. Rzeczowy fachowiec z bogatą wiedzą techniczną, a przy tym ostoja cierpliwości. Stawia na rozwój, stale pogłębiając swoją wiedzę, zdobywając umiejętności, które procentują przy prowadzeniu szkoleń i prelekcji.

Absolwent wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Wierzy, że komputer jest po to, aby pomagał nam w codziennej pracy, dlatego zawsze szuka i uczy się nowych sposobów, aby lepiej go wykorzystać. W trakcie studiów, będąc typowym samoukiem, poznał m.in. AutoCADa oraz Revita, co mógł później wykorzystać zawodowo, uczestnicząc w BIMowych projektach warszawskich biurowców. Obecnie najbliższe są mu zagadnienia koordynacji oraz komunikacji na projekcie, gdyż w firmie Procad jest specjalistą Revit, Navisworks oraz BIM 360.Partnerzy BIM | Akademii Efektywnego Projektowania:

Partnerzy technologiczni BIM | Akademii Efektywnego Projektowania:

Zamknij