| | |Menu główne

BIM | Akademia Efektywnego Projektowania to:

3 sale warsztatowe:

Architektura, Konstrukcje, Instalacje

5 miast:

Wrocław (18.11), Poznań (19.11), Łódź (20.11), Warszawa (21.11), Białystok (22.11)

7 trenerów

Autodesk z długoletnim doświadczeniem szkoleniowym i projektowym

12 ćwiczeń warsztatowych

w Autodesk Revit, Robot Structural Analysis, Dynamo Studio

13 949 uczestników 

warsztatów w ciągu 7-letniej historii BIM Akademii Efektywnego Projektowania

BIM | Akademia to możliwość:

indywidualnych konsultacji z naszymi inżynierami aplikacji

rozwiązania swoich problemów projektowych

wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji z innymi projektantami i użytkownikami Revita

zdobycia wiedzy i wartościowych materiałów szkoleniowych

poznania nowych rozwiązań Autodesk oraz nowinek BIM

Wybierz tematykę, która Ciebie interesuje:

Warsztaty branżowe odbywają się równolegle w 3 salach (nie da się uczestniczyć w 3 warsztatach jednocześnie)

Instruktorzy tej edycji BIM Akademii:

Od 13 lat użytkownik Autodesk Revit, trener centrum szkoleniowego, wdrożeniowiec BIM. Propagator wiedzy na temat wymiany danych w procesie projektowania w myśl idei BIM. Autor artykułów technicznych, kursów, materiałów szkoleniowy, setek warsztatów, seminariów, prelegent podczas niezliczonych konferencji.

Kieruje wieloosobowym zespołem odpowiedzialnym za propagowanie i wdrażanie idei BIM w przedsiębiorstwach projektowych i wykonawczych związanych z budownictwem oraz deweloperskich. Odpowiedzialny jest za nadzór i koordynację działań związanych z wdrożeniami oraz poszukiwanie innowacyjnych sposobów wykorzystania rozwiązań Autodesk w codziennej pracy inżynierów rynku budowlanego. Doświadczony Trener Centrum Szkoleniowego PROCAD w zakresie oprogramowania Autodesk Robot Structural. Pasjonat generative design i Autodesk Dynamo.

Absolwent wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej w specjalności Konstrukcje budowlane i inżynierskie. Przez kilka lat pracował w biurze projektowym, a od 2015 roku pracuje w firmie Procad jako specjalista ds. wdrożenia i implementacji w firmach o profilu architektonicznym. Specjalizuje się w aplikacjach dodatkowych, które usprawniają pracę projektową w Autodesk Revit.

Od wielu lat sprawuje rolę inżyniera aplikacji w zakresie instalacji wewnętrznych i przemysłowych. Odpowiedzialny za wdrożenia i support oprogramowania Autodesk w biurach inżynierskich w całej Polsce. Prowadzący wiele warsztatów i seminariów z zakresu BIM w specjalizacji instalacji wewnętrznych. Autor szeregu materiałów instruktażowych z zakresu Autodesk Revit, AutoCAD Plant 3D, Navisworks. Prywatnie pasjonat motocykli.

Inżynier budownictwa. Od 11 lat użytkownik Autodesk Revit. Zbierał doświadczenie i praktyczne umiejętności pracując w biurach projektowych od 2005 roku. Entuzjasta idei BIM, interesuje się innowacyjnym podejściem do projektowania. Rzeczowy fachowiec z bogatą wiedzą techniczną, a przy tym ostoja cierpliwości. Stawia na rozwój, stale pogłębiając swoją wiedzę, zdobywając umiejętności, które procentują przy prowadzeniu szkoleń i prelekcji.

Absolwent wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej w specjalności Konstrukcje budowlane. Pasjonat Revita, programowania i nowoczesnych technologii. Doświadczenie zdobywał pracując w firmach projektowych i wykonawczych.


Absolwent kierunku Architektura na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Od początku studiów interesował się projektowaniem parametrycznym. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w biurze architektonicznym, zajmując się koordynacją projektów w standardzie BIM z innymi branżami w środowisku Autodesk Revit i Dynamo. Obecnie przygotowuje skrypty i rozszerzenia dla Revita i innych. Pasjonat nowych technologii w projektowaniu, dobrych projektów i dobrej muzyki.

Oprogramowanie, którego będziemy uczyć podczas tej edycji:Partnerzy BIM | Akademii Efektywnego Projektowania:

Partnerzy technologiczni BIM | Akademii Efektywnego Projektowania:

Zamknij