| | |Menu główne

BIM | Akademia Efektywnego Projektowania to:

4 sale warsztatowe:

Architektura, Konstrukcje, Instalacje, Infrastruktura

5 miast:

Bydgoszcz (22.10), Warszawa (23.10), Łódź (24.10), Poznań (25.10), Szczecin (26.10)

9 certyfikowanych trenerów

Autodesk z długoletnim doświadczeniem szkoleniowym i projektowym

17 ćwiczeń warsztatowych

w Autodesk Revit, Robot Structural Analysis, Advance Steel, Infraworks, Civil (NOWOŚĆ!)

12 923 uczestników 

warsztatów w ciągu 7-letniej historii BIM Akademii Efektywnego Projektowania

BIM | Akademia to możliwość:

indywidualnych konsultacji z naszymi inżynierami aplikacji

rozwiązania swoich problemów projektowych

wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji z innymi projektantami i użytkownikami Revita

zdobycia wiedzy i wartościowych materiałów szkoleniowych

poznania nowych rozwiązań Autodesk, nowinek BIM oraz innowacyjnych technologii: druk 3D, skan 3D, wirtualna rzeczywistość

 

Wybierz tematykę, która Ciebie interesuje:

Warsztaty branżowe odbywają się równolegle w 4 salach (nie da się uczestniczyć w 4 warsztatach jednocześnie)

Instruktorzy tej edycji BIM Akademii:

Od 13 lat użytkownik Autodesk Revit, trener centrum szkoleniowego, wdrożeniowiec BIM. Propagator wiedzy na temat wymiany danych w procesie projektowania w myśl idei BIM. Autor artykułów technicznych, kursów, materiałów szkoleniowy, setek warsztatów, seminariów, prelegent podczas niezliczonych konferencji.

Kieruje wieloosobowym zespołem odpowiedzialnym za propagowanie i wdrażanie idei BIM w przedsiębiorstwach projektowych i wykonawczych związanych z budownictwem oraz deweloperskich. Odpowiedzialny jest za nadzór i koordynację działań związanych z wdrożeniami oraz poszukiwanie innowacyjnych sposobów wykorzystania rozwiązań Autodesk w codziennej pracy inżynierów rynku budowlanego. Doświadczony Trener Centrum Szkoleniowego PROCAD w zakresie oprogramowania Autodesk Robot Structural. Pasjonat generative design i Autodesk Dynamo.

Pierwsze szlify w zawodzie zdobywał w gdańskich biurach  projektowych, które zamienił na pracę inżyniera aplikacji w PROCAD SA by zająć się swoją prawdziwą pasją:  szkoleniami oraz Revitem. Pasja ta zawiodła go do londyńskiego biura TP Bennett, gdzie współtworzył pionierską komórkę BIM Management i grupę BIM Users Committee.  Autor i współautor wielu seminariów, webinariów i warsztatów oraz materiałów dotyczących pracy w środowisku BIM. W LUG – dedykowany kontakt i wsparcie dla Architektów.

Absolwent wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej w specjalności Konstrukcje budowlane i inżynierskie. Przez kilka lat pracował w biurze projektowym, a od 2015 roku pracuje w firmie Procad jako specjalista ds. wdrożenia i implementacji w firmach o profilu architektonicznym. Specjalizuje się w aplikacjach dodatkowych, które usprawniają pracę projektową w Autodesk Revit.

Od wielu lat sprawuje rolę inżyniera aplikacji w zakresie instalacji wewnętrznych i przemysłowych. Odpowiedzialny za wdrożenia i support oprogramowania Autodesk w biurach inżynierskich w całej Polsce. Prowadzący wiele warsztatów i seminariów z zakresu BIM w specjalizacji instalacji wewnętrznych. Autor szeregu materiałów instruktażowych z zakresu Autodesk Revit, AutoCAD Plant 3D, Navisworks. Prywatnie pasjonat motocykli.

Inżynier budownictwa. Poprzez pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze Konstrukcji Metalowych Politechniki Gdańskiej oraz pracę zawodową w biurze projektowym uzyskał doświadczenie i praktyczne umiejętności w projektowaniu obiektów budowlanych. Autor publikacji technicznych, szkoleniowych, warsztatów oraz szkoleń propagujących wykorzystanie nowoczesnych narzędzi przy projektowaniu w myśl idei BIM.

Wieloletni instruktor Autodesk w zakresie aplikacji związanych z infrastrukturą. Przez wiele lat wdrożył oprogramowanie w kilkudziesięciu pracowniach drogowych, architektonicznych, inżynierii środowiska, a także w przedsiębiorstwach górniczych oraz przeszkolił kilkaset użytkowników oprogramowania Civil 3D na certyfikowanych kursach Autodesk.

Specjalista z zakresu BIM oraz symulacji i analiz MES. Od ponad 10 lat użytkownik Autodesk Revit i propagator idei technologii BIM. Z powodzeniem łączy dwie zawodowe pasje, projektowanie i  szkolenia. Autor i współautor wielu seminariów, webinariów, warsztatów oraz materiałów dotyczących pracy w środowisku BIM. Doświadczony Trener w zakresie oprogramowania Autodesk Revit, Autodesk Robot Structural, Autodesk Advance Steel oraz BIM 360.

Inżynier budownictwa drogowego oraz specjalista z dziedziny systemów informacji przestrzennej. Doświadczenie zdobywał między innymi przy projektowaniu i wykonawstwie inwestycji infrastrukturalnych. Z oprogramowaniem Autodesk związany od blisko 10 lat. Brał  udział w wielu szkoleniach CAD w kraju i za granicą, zarówno jako słuchacz jaki i trener,  najpierw jako Inżynier Aplikacji, a obecnie Lider Zespołu w firmie Tech Data Polska.

Oprogramowanie, którego będziemy się uczyć podczas tej edycji:

 

 


Partnerzy BIM | Akademii Efektywnego Projektowania:

 

Partnerzy technologiczni BIM | Akademii Efektywnego Projektowania:

 

 

 

Zamknij