| | |Menu główne

BIM | Akademia Efektywnego Projektowania to:

3 sale warsztatowe:

Architektura, Konstrukcje, Instalacje

5 miast:

Bydgoszcz (22.10), Warszawa (23.10), Łódź (24.10), Poznań (25.10), Szczecin (26.10)

7 certyfikowanych trenerów

Autodesk z długoletnim doświadczeniem szkoleniowym i projektowym

15 ćwiczeń warsztatowych

w Autodesk Revit, Robot Structural Analysis, Advance Steel, Autodesk Dynamo (NOWOŚĆ!)

11 764 uczestników 

warsztatów w ciągu 7-letniej historii BIM Akademii Efektywnego Projektowania

BIM | Akademia to możliwość:

indywidualnych konsultacji z naszymi inżynierami aplikacji

rozwiązania swoich problemów projektowych

wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji z innymi projektantami i użytkownikami Revita

zdobycia wiedzy i wartościowych materiałów szkoleniowych

poznania nowych rozwiązań Autodesk, nowinek BIM oraz innowacyjnych technologii: druk 3D, skan 3D, wirtualna rzeczywistość

 

Wybierz tematykę, która Ciebie interesuje:

Warsztaty branżowe odbywają się równolegle w 3 salach (nie da się uczestniczyć w 3 warsztatach jednocześnie)

 

Instruktorzy wiosennej edycji BIM Akademii 2018

Od 13 lat użytkownik Autodesk Revit, trener centrum szkoleniowego, wdrożeniowiec BIM. Propagator wiedzy na temat wymiany danych w procesie projektowania w myśl idei BIM. Autor artykułów technicznych, kursów, materiałów szkoleniowy, setek warsztatów, seminariów, prelegent podczas niezliczonych konferencji.

Kieruje wieloosobowym zespołem odpowiedzialnym za propagowanie i wdrażanie idei BIM w przedsiębiorstwach projektowych i wykonawczych związanych z budownictwem oraz deweloperskich. Odpowiedzialny jest za nadzór i koordynację działań związanych z wdrożeniami oraz poszukiwanie innowacyjnych sposobów wykorzystania rozwiązań Autodesk w codziennej pracy inżynierów rynku budowlanego. Doświadczony Trener Centrum Szkoleniowego PROCAD w zakresie oprogramowania Autodesk Robot Structural. Pasjonat generative design i Autodesk Dynamo.

Pierwsze szlify w zawodzie zdobywał w gdańskich biurach  projektowych, które zamienił na pracę inżyniera aplikacji w PROCAD SA by zająć się swoją prawdziwą pasją:  szkoleniami oraz Revitem. Pasja ta zawiodła go do londyńskiego biura TP Bennett, gdzie współtworzył pionierską komórkę BIM Management i grupę BIM Users Committee.  Autor i współautor wielu seminariów, webinariów i warsztatów oraz materiałów dotyczących pracy w środowisku BIM. W LUG – dedykowany kontakt i wsparcie dla Architektów.

Absolwent wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej w specjalności Konstrukcje budowlane i inżynierskie. Przez kilka lat pracował w biurze projektowym, a od 2015 roku pracuje w firmie Procad jako specjalista ds. wdrożenia i implementacji w firmach o profilu architektonicznym. Specjalizuje się w aplikacjach dodatkowych, które usprawniają pracę projektową w Autodesk Revit.

Od wielu lat sprawuje rolę inżyniera aplikacji w zakresie instalacji wewnętrznych i przemysłowych. Odpowiedzialny za wdrożenia i support oprogramowania Autodesk w biurach inżynierskich w całej Polsce. Prowadzący wiele warsztatów i seminariów z zakresu BIM w specjalizacji instalacji wewnętrznych. Autor szeregu materiałów instruktażowych z zakresu Autodesk Revit, AutoCAD Plant 3D, Navisworks. Prywatnie pasjonat motocykli.

Inżynier budownictwa. Poprzez pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze Konstrukcji Metalowych Politechniki Gdańskiej oraz pracę zawodową w biurze projektowym uzyskał doświadczenie i praktyczne umiejętności w projektowaniu obiektów budowlanych. Autor publikacji technicznych, szkoleniowych, warsztatów oraz szkoleń propagujących wykorzystanie nowoczesnych narzędzi przy projektowaniu w myśl idei BIM.

Specjalista w zakresie nowych technologii projektowania w branży architektonicznej i budowlanej. W ciągu dziesięciu lat pracy w Autodesk miał okazję wspierać wiele biur architektonicznych i wielobranżowych we wdrożeniu platformy Autodesk Revit oraz szerzej koncepcji BIM (modelowanie informacji o budynku).

Oprogramowanie, którego będziemy się uczyć podczas tej edycji:Partnerzy BIM | Akademii Efektywnego Projektowania:

 

Partnerzy technologiczni BIM | Akademii Efektywnego Projektowania:

 

 

 

Zamknij