| | |Menu główne
zaslepka

Civil Site Design

Civil Site Design oferuje wysoce wydajne i proste w obsłudze narzędzia do projektowania infrastruktury, projektów drogowych, korytarzy, podziału gruntów i niwelacji terenu, a także projektów kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Pierwotnie został opracowany na potrzeby rozbudowania możliwości Autocad Civil 3D, a obecnie rozszerzony na systemy AutoCAD i BricsCAD.

Zbudowany dla wszystkich projektantów związanych z infrastrukturą może szybko i łatwo generować projekty sieci drogowych wraz z dynamicznymi skrzyżowaniami, aktualizując je w miarę wprowadzania zmian w dowolnym elemencie. Oprogramowanie jest również przeznaczone dla projektantów odbudowy dróg. Generuje wydruki profilów i przekrojów poprzecznych, punkty kontrolne, raporty dotyczące objętości i inne raporty, bezpośrednio ze środowiska rysowania.

Działając jako nakładka na Autocad Civil 3D, Civil Site Design wykorzystuje powierzchnie i linie trasowania z programu Autocad Civil 3D i może eksportować powierzchnie, linie trasowania, profile i korytarze oraz punkty COGO bezpośrednio do rysunku.

W przypadku innych systemów opartych na CAD, Civil Site Design jest dostarczany wraz z narzędziami do modelowania powierzchni i linii trasowania, a także dynamiczną funkcją skarp i profilowania terenu.

Civil Site Design obsługuje wiele platform i wielu produktów: Civil Site Design został opracowany, aby działać w programie AutoCAD, Autocad Map 3D i Autocad Civil 3D od kilku lat działa również w programie BricsCAD.

Zamknij