| | |Menu główne

Webinarium

9 grudnia 2020 o godzinie 12:00 zapraszamy na bezpłatne webinarium, przygotowane specjalnie dla uczestników BIM AKADEMIA EFEKTYWNEGO PROJEKTOWANIA, którego tematem będzie:

Światło, bryła, sztuka – modele BIM w praktyce

Weź udział w webinarium FAKRO

Kompleksowa oferta stolarki

Firma FAKRO powstała w 1991 roku i jest oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu prawie 30 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 4000 osób, wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty.

W architekturze nie chodzi o budynki, a o ludzi. To o nich myślmy, tworząc każdy projekt. Używajmy materiałów, które są trwałe, ponadczasowe i piękne. Promujmy dobre, polskie wzornictwo i kulturę materiałową. Nie pozwalajmy na kompromisy względem jakości – nie budujemy domków z kart, a domy dla ludzi. Szanujmy nasze środowisko naturalne – każda bryła jest tylko dopełnieniem swojego otoczenia. Wskazujmy kierunek rozwoju, który wspiera nowoczesną architekturę. Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej głosi wybitny, polski architekt Robert Konieczny, który został Ambasadorem marki FAKRO. Okna dachowe FAKRO to optymalne rozwiązanie stosowane w nowoczesnym budownictwie. Okna dachowe doświetlają wnętrze, zapewniając widok na zewnątrz oraz umożliwiają przewietrzanie poddasza. W zależności od rodzaju pomieszczenia i wymagań klienta można dobrać odpowiedni produkt.

Strona www FAKRO
Modele CAD/BIM

Okna dachowe FAKRO FP-V preSelect MAX

to najnowsze okno dachowe firmy FAKRO, które posiada oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową. Funkcja uchylna pozwala na szerokie otwarcie skrzydła i swobodne podejście do okna. Skrzydło w oknie preSelect MAX otwiera się aż do kąta 45°, co umożliwia delektowanie się widokiem na zewnątrz. Funkcja obrotowa służy m.in. do mycia zewnętrznej szyby.

Okno balkonowe FAKRO FGH-V Galeria

Nowatorskie, duże okno dwu-skrzydłowe, które po otwarciu tworzy balkon,  górne skrzydło otwierane jest uchylnie do góry, a dolne do przodu umożliwiając dostęp do wnęki balkonu. Barierki okna balkonowego zintegrowane są z dolnym skrzydłem i po zamknięciu okna chowają się pod profilami, co nie zaburza estetyki dachu oraz barierki nie ulegają zabrudzeniu. Okno Galeria wyposażone jest w dwukomorowy, superenergooszczędny i antywłamaniowy pakiet szybowy klasy P2A.

Okno do dachów płaskich FAKRO D_F

Nowatorskie okna do dachów płaskich typu F, posiadające bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz nowoczesne wzornictwo. Przeznaczone do dachów o kącie nachylenia od 2 do 15 stopni. Okno dostępne jest w trzech wersjach: nieotwieranej (DXF), otwieranej ręcznie za pomocą załączonego drążka o długości 2,2m (DMF) oraz w wersji otwieranej elektrycznie w bezprzewodowym systemie Z-Wave (DEF). Okno DEF wyposażone jest w zasilacz, pilot oraz detektor deszczu. Okno D_F oprócz standardowych rozmiarów można wykonać w niestandardowym rozmiarze w zakresie od 60x60 do 120x220cm, co pozwala na wymianę istniejących, zniszczonych naświetli bez naruszania konstrukcji dachu.

Stolarka FAKRO|INNOVIEW

NOWE SPOJRZENIE NA DOMOWĄ PRZESTRZEŃ

FAKRO zmienia koncepcję wnętrza. Daje możliwość przemiany tradycyjnego podziału: DOM to nie tylko to, co jest w środku, a pozostaje odrębne od tego, co na zewnątrz. Szeroki wachlarz produktów stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW zawiera okna fasadowe, drzwi tarasowe HS, markizy oraz drzwi wejściowe czy bramy garażowe. Produkty stolarki pionowej FAKRO wykonane są w jednej stylistyce, z jednakowych materiałów, w jednolitej kolorystyce i w nowoczesnym wzornictwie.

Specyfikacje produktów FAKRO
Certyfikaty i deklaracje

Skontaktuj się z nami:

Sekcja współpracy z architektami

Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, e-mail: malgorzata.respekta@fakro.pl, tel. 663 890 914

Janusz Popardowski, e-mail: Janusz.popardowski@fakro.pl, tel. 18 414 0 179

www.fakro.pl, https://www.fakro.pl/architekci/

Zamknij