| | |Menu główne

Postaw na rozwój i podnieś swoje kwalifikacje – wybierz najbardziej dogodną dla siebie formę kursu i skorzystaj z rabatów.

Nawet 40% zniżki na wybrane szkolenia stacjonarne oraz do 20% na wersje online. Znajdź dogodny dla siebie termin i zapisz się już dziś!

Bez wychodzenia z domu, bez zbędnego ryzyka – w zaciszu swojego biura czy domu lub w sali szkoleniowej jednego z naszych oddziałów – tak jak Ci wygodnie. Profesjonalne szkolenia CAD na wyciągnięcie ręki. Szkolenia online realizowane są za pomocą aplikacji GoToMeeting, do której zdalnie logują się uczestnicy. Kurs prowadzony jest na żywo przez Autoryzowanego wykładowcę Autodesk, z którym można komunikować się na bieżąco – głosowo lub poprzez chat. Dowiedz się więcej o szkoleniach online.

Promocja na poniższe terminy obowiązuje do 30 października
lub do wyczerpania miejsc:

Szkolenia AutoCAD Civil 3D

Stopień I

Kurs przeznaczony dla początkujących użytkowników programu opartego na wiodącym w przemyśle oprogramowaniu AutoCAD. Praca przebiega w znajomym środowisku graficznym, za pomocą znanych użytkownikowi narzędzi do rysowania, a drukowanie dokumentacji projektowej i zbiorów planów odbywa się z niezawodną dokładnością i wiernością.

Zobacz szczegółowy program szkolenia

Stopień II

Drugi stopień kursu przeznaczony jest dla użytkowników posiadających podstawową wiedzę z zakresu obsługi programu. Na szkoleniu użytkownik zdobywa zaawansowane wiedzę o możliwościach projektowania wielowymiarowego, poznaje dodatkową funkcjonalność oferowaną przez program, metody konfiguracji oraz dostosowania programu do swoich potrzeb.

Zobacz szczegółowy program szkolenia

 

Szkolenia Revit Architecture

Stopień I

Pierwszy stopień kursu Revit Architecture  przeznaczony jest dla początkujących użytkowników programu. Uczestnik poznaje interface oraz szczegółowe środowisko programu, a także sposoby pracy z podstawowymi obiektami, wykorzystywanymi prawie w każdym projekcie takimi jak: ściany, stropy, drzwi, dachy i schody. Omówione zostaną również poprawne założenia struktury wyjściowej projektu, wprowadzenie do zagadnień wizualizacji, zestawień oraz tworzenia dokumentacji technicznej.

Zobacz szczegółowy program szkolenia

Stopień II

Drugi stopień szkolenia Revit Architecture jest kontynuacją programu pierwszego stopnia szkolenia i przeznaczony jest dla użytkowników, którzy pozali podstawy pracy z obiektami i chcą tworzyć projekty bardziej szczegółowe. Po zakończeniu kursu użytkownik powinien umieć utworzyć szczegółowy model budynku oraz jego fotorealistyczne wizualizacje.

Zobacz szczegółowy program szkolenia

Szkolenia Revit MEP

Kurs Revit MEP przeznaczony jest dla początkujących użytkowników programu Revit MEP. Użytkownik zdobywa podstawową wiedzę w zakresie modelowania i obsługi narzędzi parametrycznego programu projektowego.

 

Kurs oferuje naukę podstawowych cech programu, zaczynając od projektowania schematów, poprzez systemy analiz i dokumentację projektową oraz kończąc na wizualizacji projektu. Szkolenie jest wprowadzeniem do zaawansowanych szkoleń z poszczególnych branż, które obsługuje aplikacja Revit MEP

Zobacz szczegółowy program szkolenia

 

Szkolenia Revit Structure

Kurs Revit Structure przeznaczony dla początkujących użytkowników programu Autodesk Revit Structure. Użytkownik poznaje sposób pracy z podstawowymi obiektami programu, które są wykorzystywane prawie w każdym projekcie takimi jak: ściany, otwory ścienne, stropy, słupy i belki oraz tworzenie modelu analitycznego. Po zakończeniu kursu użytkownik winien umieć narysować prostą konstrukcję obiektu i wygenerować jej rzuty, przekroje oraz elewacje.

Zobacz szczegółowy program szkolenia

 

Szkolenia Autodesk Inventor

Stopień I

Kurs Autodesk Inventor – Stopień I obejmuje wszystkie etapy pracy projektanta-mechanika: od sprawnego modelowania parametrycznych części, poprzez adaptacyjne projektowanie zespołów, po automatyczne generowanie dokumentacji warsztatowej i tworzenie prezentacji. Szkolenie przedstawia filozofię programu, metodykę pracy, interfejs Autodesk Inventor oraz strukturę aplikacji.

Zobacz szczegółowy program szkolenia

Stopień II

Kurs Autodesk Inventor Stopień II przeznaczony jest dla konstruktorów mechaników, którzy chcieliby poszerzyć zdobyte na szkoleniu pierwszego stopnia umiejętności pracy z programem.

 

Uczestnik kursu dogłębnie poznaje możliwości każdego z narzędzi do kształtowania części, buduje własne biblioteki standardów, tworzy skomplikowane animacje zespołów oraz dostosowuje środowisko pracy do własnych potrzeb, aby jeszcze bardziej efektywnie wykorzystywać wszystkie narzędzia programu Autodesk Inventor

Zobacz szczegółowy program szkolenia

Jesteś zainteresowany jednym ze szkoleń zapisz się już dziś lub skontaktuj się z nami:

22 201 91 56 / szkolenia@procad.pl


Skontaktuj się z nami:

  • Agata Łukasik tel. 604-542-791
  • Bożena Liszka tel. 606-839-522
  • Emila Karolak tel. 600-465-033
  • Piotr Łukaszewski tel. 606-935-951
Zamknij