| | |Menu główne

VIVE – VR dla profesjonalistów – lider innowacyjnch rozwiązań dla firm. Skorzystaj z oferty specjalnej i zaoszczędź nawet 500 zł.

VIVE dostarcza najlepsze w swojej klasie, innowacyjne systemy do wirtualnej rzeczywistości, zaprojektowane z myślą o biznesie, które oferują nowe, bardziej efektywne formy współpracy i zaangażowania. Rewolucjonizuje proces szkolenia, wdrażania i przysposabiania pracowników na stanowiska pracy, tworzenia i projektowania, prototypowania produktów, przenosi również spotkania, konferencje i eventy na zupełnie nowy poziom. Współdziałają z programami BIM oraz Autodesk.

Poznaj ofertę specjalną i kupuj z rabatem – zobacz modele objęte promocją
Promocja obowiązuje do 14 marca lub do wyczerpania zapasów.

VIVE to łatwy do wdrożenia system VR, który jest dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników wirtualnej rzeczywistości. Adaptuje się do potrzeb Twojej firmy i zapewnia użytkownikom szerokie spektrum funkcjonalności. Od prezentacji po współpracę i interakcje z innymi użytkownikami, w tym rozbudowane projekty dla wielu odbiorców. VIVE zapewnia najwyższą jakość obrazu, wygodę i komfort podczas sesji i spotkań w VR, doskonałą jakość dźwięku i najbardziej wciągające wrażenia. Gogle można czyścić i dezynfekować. Oferujemy również cały ekosystem akcesoriów i platform do spotkań, XR Suite, 5 aplikacji, które służą do organizacji wirtualnych spotkań, szkoleń, konferencji i eventów.  

Poznaj nasze rozwiązania:

VIVE Pro – dla profesjonalistów:

VIVE PRO

VIve Pro to flagowy system dla biznesu wyróżnia go:

 • niesamowita rozdzielczość 2880×1600
 • ultra precyzyjny, zewnętrzny system śledzenia
 • pole działania nawet do 100 m2*
 • ergonomiczne, wysoki komfort korzystania podczas długich sesji VR
 • wbudowane słuchawki, które zapewniają najlepszą jakość dźwięku
 • wysoki poziom zaangażowania uczestników, duża efektywność realizowanych zadań
 • PC VR

Vive Pro cieszy się dużym uznaniem wśród firm ze względu na realistyczność symulacji, w których może brać udział kilku uczestników jednocześnie.

VIVE PRO EYE

Vive Pro Eye dodatkowo wyposażony jest w moduł śledzenia ruchu gałek ocznych, co umożliwia łatwą obsługę aplikacji wzrokiem, zbieranie precyzyjnych danych na temat zachowań użytkownika oraz ich szczegółową analizę.

VIVE PRO SECURE

Vive Pro Secure to system VR zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa. Został specjalnie przystosowany, by zagwarantować optymalną wydajność i poufność danych.

VIVE Cosmos – do pracy, spotkań i rozrywki po godzinach – wielofunkcyjny wymiar VR:

VIVE COSMOS

VIVE Cosmos to system PC VR z wewnętrznym system śledzenia ruchu, dzięki 6 wbudowanym kamerom. Jest prosty i szybki w obsłudze. Wyróżnia go także modułowa konstrukcji, dzięki której można łatwo dopasować go do swoich potrzeb. Ma wymienialną przednią nakładkę, dzięki której może zmieniać swój sposób działania i funkcjonalności, w zależności od wykonywanych zadań. Wyróżniki:

 • Precyzyjny wewnętrzny system śledzenia
 • szerokie pole widzenia
 • modułowość
 • swoboda ruchów
 • łatwa konfiguracja
 • lepsza ergonomia, dzięki goglom, które możesz uchylać, łatwo przeskakując między światem wirtualnym a rzeczywistym
 • wysoka jakość dźwięku

VIVE Focus – do szkoleń, spotkań i konferencji:

VIVE Focus

VIVE Focus Plus to autonomiczne, mobilne gogle dedykowane dla biznesu. Są proste w obsłudze, a dzięki systemowi zdalnej kontroli możesz łatwo zarządzać dużą ilością urządzeń jednocześnie, wyświetlając te same bądź różne treści, monitorując postęp prac. Gogle VIVE Focus Plus idealnie sprawdzają się do szkoleń, premier, konferencji, warsztatów czy eventów. W połączeniu z pakietem aplikacji XR Suite, wśród nich VIVE SYNC, z sukcesem przeprowadzisz prezentację produktu czy spotkanie biznesowe. Gogle zapewniają niezwykłą imersję, co przekłada się na wysoką efektywność nauki i zaangażowanie uczestników.

Najważniejsze cechy:

Oferowany system wirtualnej rzeczywistości udostępnia bibliotekę offline SteamVR, która umożliwia instalację w bezpiecznym środowisku – takim, gdzie urządzenie nie ma dostępu do internetu. Nawet jeśli jest ono połączone z internetem, instalator nie prześle ani nie odbierze żadnych danych.

Możesz przenieść się w dowolne miejsce w wirtualnej przestrzeni, siedząc za biurkiem, albo swobodnie się poruszać w pokoju w ramach, wirtualnej siatka bezpieczeństwa. System śledzenia SteamVR działa z milimetrową precyzją, zapewniając najlepsze możliwe doświadczenia VR.

Gogle są optymalnie wyważone i ergonomicznie zaprojektowane, dzięki czemu zapewniają maksymalny poziom komfortu i swobody podczas długotrwałego użytkowania. Łatwo je dopasować do różnych kształtów głowy czy rozstawu źrenic. Ponadto mogą z nich korzystać także osoby noszące okulary.

Słuchawki Hi-Res w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym 3D i wbudowanym wzmacniaczem zapewniają realistyczne brzmienie o wyższej głośności i lepszej charakterystyce rezonansowej.

Wdrożenia/realizacje:

Ovation wdrożyło technologię VIVE Pro Eye z modułem śledzenia gałek ocznych, oferując pogłębioną analizę danych podczas szkoleń i wystąpień publicznych oraz tworząc realistyczne scenariusze do wirtualnych treningów.

BMW dzięki VIVE Pro Ee zaprojektowało niezwykle ciekawe doświadczenia VR BMW M. Najlepsza, pełna szczegółów i detali jakość obrazu sprawia, że klienci wchodzą w interakcję z produktem w innowacyjny sposób. Precyzyjne śledzenie ruchu gałek ocznych umożliwia zbieranie danych i ich pogłębioną analizę, dzięki czemu marka lepiej rozumie i odpowiada na potrzeby klientów.

Rinnai America generuje 50% więcej leadów dzięki prezentacji bezzbiornikowych bojlerów w wirtualnej rzeczywistości.

Bell Flight (wcześniej Bell Heicopter) zaprojektowało swój eksperymentalny helikopter FCX-001 aż 10 razy szybciej, stosując proces wirtualnego modelowania. Wszelkie problemy wykryto odpowiednio wcześnie, oszczędzając tm samym czas i unikając potenjalnych, milionowych strat.

Airbus wprowadził wirtualne makiety do ekosystemu produktu, aby zapewnić ekipom montażowym dostęp do pełnych modeli 3D produkowanych samolotów. Skróciło to znacząco etap kontroli z trzech tygodni do trzech dni.

Volkswagen wdrożył VR na wiele sposobów poprzez platformę Volksvagen Digital Hub Group. Jednym z najnowszych przykładów zastosowania jest szkolenie dla 10 tys. pracowników logistyki i produkcji zrealizowane w wirtualnej rzeczywistości.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i dobierz właściwe rozwiązanie


Zamknij