| | |Menu główne

VR dla profesjonalistów – innowacyjne rozwiązania dla firm

VIVE Pro ™ to łatwy do wdrożenia system VR, który jest dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników wirtualnej rzeczywistości. Adaptuje się do potrzeb Twojej firmy i zapewnia użytkownikom szerokie spektrum funkcjonalności. Od prezentacji po współpracę i interakcje z innymi użytkownikami, w tym rozbudowane projekty dla wielu odbiorców. VIVE Pro zapewnia najwyższą jakość obrazu, doskonałą czystość dźwięku i najbardziej wciągające wrażenia VR.

Poznaj nasze rozwiązania:

VIVE PRO

VIve Pro to flagowy system dla biznesu wyróżnia go:

  • niesamowita rozdzielczość 2880×1600
  • śledzenie ruchu w przestrzeni nawet 10m x 10m
  • dźwięk przestrzenny i ergonomiczny design

Vive Pro cieszy się dużym uznaniem wśród firm ze względu na realistyczność symulacji, w których może brać udział kilku uczestników jednocześnie.

VIVE PRO EYE

Vive Pro Eye usprawnia pozyskiwanie i analizowanie danych, dzięki modułowi precyzyjnego śledzenia ruchu gałek ocznych – technologii, dzięki której widzisz to, co użytkownik i możesz działać adekwatnie do sytuacji.

VIVE COSMOS

VIVE Cosmos zapewnia szerszy zakres ruchu dzięki sześciu wbudowanym kamerkom. Wyróżniki:

  • precyzyjny wewnętrzny system śledzenia
  • szerokie pole widzenia
  • swoboda ruchów (6DoF0)
  • łatwa konfiguracja i prosta obsługa
  • lepsza ergonomia – google, które możesz odchylać, dzięki czemu łatwo przeskakujesz pomiędzy rzeczywistości a wirtualnymi światami.

Najważniejsze cechy:

Modyfikacje sprzętowe VIVE Pro Secure gwarantują optymalną wydajność, jednocześnie eliminując komunikację radiową, kamery i funkcje bezprzewodowe.

Oferowany system wirtualnej rzeczywistości udostępnia bibliotekę offline SteamVR, która umożliwia instalację w bezpiecznym środowisku – takim, gdzie urządzenie nie ma dostępu do internetu. Nawet jeśli jest ono połączone z internetem, instalator nie prześle ani nie odbierze żadnych danych.

Możesz przenieść się w dowolne miejsce w wirtualnej przestrzeni, siedząc za biurkiem, albo swobodnie się poruszać w pokoju w ramach, wirtualnej siatka bezpieczeństwa. System śledzenia SteamVR działa z milimetrową precyzją, zapewniając najlepsze możliwe doświadczenia VR.

Gogle VIVE Pro Secure wyposażono w dwa wyświetlacze OLED o rozdzielczości 2880 x 1600 pikseli. Dzięki temu otoczenie, napisy i tekstury są idealnie wyostrzone. Gwarantuje to wysoką jakość obrazu na potrzeby najbardziej wymagających zastosowań i środowisk.

Gogle są optymalnie wyważone i ergonomicznie zaprojektowane, dzięki czemu zapewniają maksymalny poziom komfortu i swobody podczas długotrwałego użytkowania. Łatwo je dopasować do różnych kształtów głowy czy rozstawu źrenic. Ponadto mogą z nich korzystać także osoby noszące okulary.

Słuchawki Hi-Res w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym 3D i wbudowanym wzmacniaczem zapewniają realistyczne brzmienie o wyższej głośności i lepszej charakterystyce rezonansowej.

Nasze wdrożenia:

Ovation wdrożyło technologię VIVE Pro Eye z modułem śledzenia gałek ocznych, oferując pogłębioną analizę danych podczas szkoleń i wystąpień publicznych oraz tworząc realistyczne scenariusze do wirtualnych treningów.

BMW dzięki VIVE Pro Ee zaprojektowało niezwykle ciekawe doświadczenia VR BMW M. Najlepsza, pełna szczegółów i detali jakość obrazu sprawia, że klienci wchodzą w interakcję z produktem w innowacyjny sposób. Precyzyjne śledzenie ruchu gałek ocznych umożliwia zbieranie danych i ich pogłębioną analizę, dzięki czemu marka lepiej rozumie i odpowiada na potrzeby klientów.

Rinnai America generuje 50% więcej leadów dzięki prezentacji bezzbiornikowych bojlerów w wirtualnej rzeczywistości.

Bell Flight (wcześniej Bell Heicopter) zaprojektowało swój eksperymentalny helikopter FCX-001 aż 10 razy szybciej, stosując proces wirtualnego modelowania. Wszelkie problemy wykryto odpowiednio wcześnie, oszczędzając tm samym czas i unikając potenjalnych, milionowych strat.

Airbus wprowadził wirtualne makiety do ekosystemu produktu, aby zapewnić ekipom montażowym dostęp do pełnych modeli 3D produkowanych samolotów. Skróciło to znacząco etap kontroli z trzech tygodni do trzech dni.

Volkswagen wdrożył VR na wiele sposobów poprzez platformę Volksvagen Digital Hub Group. Jednym z najnowszych przykładów zastosowania jest szkolenie dla 10 tys. pracowników logistyki i produkcji zrealizowane w wirtualnej rzeczywistości.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i dobierz właściwe rozwiązanie


Zamknij