| | |Menu główne

Wymagaj więcej od technologii – teraz w wyjątkowych cenach!

Wybór odpowiedniego urządzenia umożliwia komfortową pracę. Kluczem do sukcesu są odpowiednio dobrane parametry – ale jakie parametry są najważniejsze? Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając sprzęt dedykowany do zadań specjalnych i co powinno go odróżniać od zwykłych komputerów? Skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci optymalny wybór. Optymalizuj, zarządzaj, oszczędzaj!

Okazje sprzętowe:

HP ZBook 15v G5– Zoptymalizuj swoje projekty na laptopie o wysokiej wydajności, który charakteryzuje się procesorami o dużej prędkości i certyfikowanymi kartami graficznymi zapewniającymi najwyższą wydajność.

Dowiedz się więcej

HP Elite 800 Workstation Edition – Wydajność na poziomie stacji roboczych jest w zasięgu ręki dzięki komputerowi biurkowemu stworzonemu do radzenia sobie z profesjonalnym oprogramowaniem – HP EliteDesk 800 zapewnia wydajność najwyższej klasy.

Dowiedz się więcej

Ploter HP T830 – 24 calowe wielofunkcyjne, kompaktowe i wytrzymałe urządzenie z modułem Wifi umożliwia nie tylko drukowanie, ale także skanowanie, kopiowanie i udostępnianie online zeskanowanych dokumentów.

Dowiedz się więcej

Ploter HP DesignJet T830 MFP – 36 calowe wielofunkcyjne, kompaktowe i wytrzymałe urządzenie z modułem Wifi umożliwia nie tylko drukowanie, ale także skanowanie, kopiowanie i udostępnianie online zeskanowanych dokumentów.

Dowiedz się więcej

CadMouse + CadMousePad –  dedykowana dla specjalistów CAD mysz komputerowa w zestawie z podkładką CadMousePad.  Precyzję i komfort pracy zapewnia zaawansowany czujnik laserowy, dedykowany przycisk środkowy oraz stylowa i ergonomiczna budowa.

Dowiedz się więcej

CadMouse Wireless + CadMousePad Compact – dedykowana dla specjalistów CAD bezprzewodowa mysz komputerowa CadMouse Wireless w zestawie z  podkładką CadMousePad Compact. Ergonomiczna konstrukcja zoptymalizowana pod kątem rozwiązań mobilnych.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj  z naszego doświadczenia i dobierz dla swojej pracowni właściwe rozwiązanie.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami: 

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i pomogą dobrać sprzęt do oprogramowania:

Zapytaj o konfigurację sprzętową
Zamknij