| | |Menu główne
zaslepka

PROCAD T4R Suites

Aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom Projektantów aplikacje zostały podzielone na trzy osobne zestawy nazywane Suitami – STANDARD, PREMIUM oraz ULTIMATE. Każdy z nich to pełnowartościowy pakiet narzędzi przygotowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów, dopasowany do ich potrzeb zarówno projektowych jak i finansowych.

Pakiety PROCAD Tools4Revit zawierają narzędzia spośród 2 grup produktowych: TOOLS4REVIT oraz BIM SOLUTIONS. Pakiety STANDARD oraz PREMIUM zawierają przede wszystkim narzędzia z pierwszej grupy (w pakiecie PREMIUM dostępne są tylko dwa narzędzia BIM SOLUTIONS – Insert Elements oraz Floor Panel Layout, które zastąpiło wycofaną aplikację Smart Floors). Pakiet ULTIMATE jest pakietem otwartym – każdy z użytkowników wybiera interesujące go narzędzia spośród pojedynczych aplikacji i specjalistycznych mini pakietów (dostępne aplikacje z grup TOOLS4REVIT oraz BIM SOLUTIONS).

Niezależnie od wybranego pakietu, wszystkie dostępne w nim narzędzia można zamienić z licencji jednostanowiskowych na licencje sieciowe. Służy do tego usługa PROCAD Tools4Revit NLM Service. Usługa ta jest aktywna przez okres 1 roku, opłata jednorazowa- cena jest stała, niezależnie od ilości posiadanych licencji.

Zamknij