| | |Menu główne

PROCAD® Tools4Revit Suites

PROCAD Tools4Revit® Suite jest zestawem narzędzi współpracujących ściśle z platformą Autodesk Revit. Kontrola i przetwarzanie informacji oraz szybkie zmiany w modelu i dokumentacji to cel każdego odpowiedzialnego za projekt inżyniera i menadżera. Przedstawiamy pakiet unikalnych narzędzi, który pomoże w osiągnięciu tego celu.

Pracując z PROCAD Tools4Revit® Suite można modelować lekkie konstrukcje szkieletowe dachów, ścian i ze stali i drewna, uszczegóławiać model BIM łącznikami konstrukcyjnymi, systemami podwieszeń instalacji, akcesoriami wyposażenia wnętrz, szybko wykrywać kolizje przegród budowlanych i instalacji aby przewidzieć na ich trasie otworowanie, zarządzać bibliotekami komponentów oraz tworzyć rysunki warsztatowe wykonanych modeli począwszy od prefabrykatów betonowych i stalowych , a na konstrukcjach ścian szkieletowych skończywszy. PROCAD Tools4Revit® Suite zawiera również szereg narzędzi do współpracy z plikami EXCEL, pozwalających na szybki eksport danych do arkuszy kalkulacyjnych oraz import arkuszy kalkulacyjnych z powrotem do Revita.


widok

Dzięki szerokiemu wachlarzowi narzędzi dokumentacyjnych można tworzyć dynamiczne zestawienia stolarki i innych komponentów oraz błyskawicznie wymiarować ściany kilkoma ciągami na raz. Automatyczna renumeracja osi, zapisywanie kierunku otwierania drzwi, obliczanie współczynnika przenikalności cieplnej U z biblioteką materiałów według normy ISO 10456_2009(E), automatyczne obliczanie powierzchni szklenia okien i drzwi przypisane do pomieszczeń to niektóre z możliwości jakie otworzą przed Użytkownikiem nasze aplikacje.


 

Zamknij