20 listopada 2023

Promocja Black Week na licencje Sketchup, V-Ray, Enscape ‌ ‌ ‌ ‌ 

1 grudnia Zakończenie promocji

Coroczna akcja promocyjna z okazji Black Friday właśnie się rozpoczęła!

Sprawdź obniżone ceny na najbardziej popularne oprogramowanie 3D od 20 listopada do 01 grudnia 2023. Pozyskaj narzędzia, które wspomogą twoją pracę nad profesjonalnymi projektami 3D i renderowaniem w najwyższej jakości. To jedyna okazja w roku na zakup tych programów w znacznie niższych cenach. Skorzystaj z okazji i wybierz renomowane programy do pracy z grafiką 3D.

OBNIŻKA CENY SKETCHUP PRO

Kup oprogramowanie SketchUp Pro taniej w dniach 20 listopada do 01 grudnia. Pracuj z profesjonalnym narzędziem do projektowania i modelowania 3D.

Black Week to jedyna w roku szansa na skorzystanie większej zniżki! Sprawdź poziom rabatów dla SketchUp Pro i zacznij pracować z kompletnym oprogramowaniem do projektów 3D.

NIŻSZE CENY V-RAY

Rewolucyjne narzędzie do renderingu z funkcją spacerów 3D od 20 listopada do 27 listopada dostępne w niższej cenie.

Codziennie, 95 z 100 najlepszych biur projektowych i studiów graficznych na całym świecie polega na V-Ray. Skorzystaj z Black Week i zacznij tworzyć fotorealistyczne wizualizacje, które doskonale oddają najdrobniejsze detale Twoich kreatywnych pomysłów.

Chaos Corona

Silnik renderujący Chaos Corona dla 3ds Max i/lub Cinema 4D pozwala użytkownikom szybko i łatwo tworzyć realistyczne obrazy, dając im pełną kontrolę nad procesem produkcji 3D. Tylko teraz -20%!

Szczegóły Promocji

  • Promocja Black Week trwa 2 tygodnie, przy zakupie należy zwrócić uwagę na dokładny termin trwania promocji.
  • Promocja obejmuje wyłącznie na roczne subskrypcje.
  • Promocja dotyczy nowych licencji.Gratulacje! Zgłoszenie zostało wysłane

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.