| | |Menu główne

Webinarium

2 grudnia 2020 o godzinie 13:00 zapraszamy na bezpłatne webinarium, przygotowane specjalnie dla uczestników BIM AKADEMIA EFEKTYWNEGO PROJEKTOWANIA, którego tematem będzie:

HEATER CONDENS – rewolucja wśród nagrzewnic wodnych od SONNIGER.

Weź udział w webinarium SONNIGER

NR1 w Europie

SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy specjalistami w zakresie nagrzewnic powietrza oraz kurtyn powietrznych.

Jesteśmy obecni w 55 krajach świata

Produkty SONNIGER to prosty wybór – czytelny asortyment dokładnie odpowiada potrzebom rynku. Doradcy SONNIGER to zespół otwartych, kompetentnych, dynamicznych i gotowych do współdziałania ludzi.

SONNIGER to także filozofia HEATING PARTNERS, której głównym celem jest wsparcie rozwoju biznesu firm branży grzewczej. Poza pomocą w doborze urządzeń chętnie doradzimy jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów, prowadzić działania sprzedażowe czy budować wiarygodny wizerunek Twojej firmy.

  • KONKURENCYJNE PRODUKTY
  • PROSTY WYBÓR
  • DOŚWIADCZENIE I WIEDZA
  • LUDZIE
Strona www SONNIGER
Modele CAD/BIM

Przemysłowe nagrzewnice wodne

HEATER to przełomowe rozwiązanie na europejskim rynku nagrzewnic wodnych. Nowy kształt obudowy, dopracowane detale, kierownice powietrza o profilu skrzydła samolotu, zamknięta konstrukcja, wymienny panel przedni – trzy kolory gratis.

Mocne parametry

Nagrzewnica wodna HEATER niczym bolid wyścigowy jest synonimem najwyższej jakości, zaawansowanej technologii i szybkości działania. W urządzeniu zastosowano wysokowydajny wentylator z wbudowaną trójstopniową regulacją obrotów, co w połączeniu z wysokiej jakości wymiennikiem wodnym daje szeroki i optymalny zakres parametrów.  

Strona produktu

Kurtyny powietrzne

Design urządzenia powstał w oparciu o analizę najnowszych światowych trendów projektowania urządzeń przemysłowych. Oferowane kurtyny powietrzne GUARD stanowią synonim nowoczesności, najwyższej jakości i zaawansowanej technologii.

Mocne parametry kurtyn powietrznych

W urządzeniu zastosowano wysokowydajny wentylator z wbudowaną trójstopniową regulacją obrotów, co w połączeniu z dwurzędowym wymiennikiem wodnym daje szeroki i optymalny zakres parametrów.

Strona produktu

Skontaktuj się z nami:

Paweł Szubka
tel. 570 593 198
pawel.szubka@sonniger.com

Adrian Bujalski
tel. 502 633 080
adrian.bujalski@sonniger.com

Adam Rzadkowski
tel. 509 369 027
adam.rzadkowski@sonniger.com

Robert Lotek
tel. 518 921 154
robert.lotek@sonniger.com

Adrian Zuber
tel. 883 997 738
adrian.zuber@sonniger.com

Sebastian Schwermer
tel. 502 134 499
sebastian.schwermer@sonniger.com

Zamknij