| | |Menu główne

IV edycja konferencji dla twórców gier, filmów oraz animacji komputerowej – 15 listopada, Wrocław, CeTA – weź udział!

Source of Creation 2018 – to już IV edycja konferencji z branży Media & Entertainment, która jest wyjątkowym wydarzeniem łączącym w sobie wystawę nowoczesnych technologii i konferencję w jednym.

 

Kolejny już raz będziemy gościć specjalistów w dziedzinie tworzenia wyjątkowych animacji, renderingu oraz spektakularnych efektów specjalnych. Zgłębimy sztukę tworzenia efektownych cyberświatów i niebywałych postaci.  Wydarzenie to jest również świetną okazją, żeby przedyskutować i rozwiązać swoje problemy projektowe, ze specjalistami Autodesk i PROCAD, a wieczorny networking doskonale sprzyja wymianie doświadczeń i poszerzeniu wiedzy.

Teraz możesz czerpać swoją wiedzę u źródła – 15 listopada 2018 – CeTA, Wrocław, ul. Wystawowa 1 – nie może Cię tu zabraknąć!

Po oficjalnej części wydarzenia zapraszamy wszystkich gości konferencji do udziału w AfterParty, na którym będziemy kontynuować nasze spotkanie, w mniej formalnej atmosferze.

Ramowa agenda wydarzenia:

  • 12:00 – 12:30 – Rejestracja uczestników
  • 12:30 – 17:30 – Konferencja i wystawa
  • 17:30 – 22:00 – AfterParty + networking

Szczegółowa agenda wydarzenia już wkrótce.

Dlaczego warto:

Doświadczenie, kreatywność i pasja oraz tysiące zrealizowanych projektów – poznaj twórców wyjątkowych gier komputerowych i porywających animacji.

 

  • Przetestuj innowacyjne rozwiązania sprzętowe dedykowane branży M&E i odkryj nowinki technologiczne.
  • Posłuchaj niebanalnych historii i przekonaj się jak ulotna wizja przeradza się w niebanalny projekt.
  • Konferencja to również doskonałe miejsce aby w gronie specjalistów omówić swoje doświadczenia projektowe
    – czemu doskonale sprzyja wieczorny networking – nie może więc Cię tu zabraknąć!

 

Weź udział i zobacz jak wygląda przyszłość tworzenia mediów i rozrywki – wyprzedź oczekiwania swoich klientów.

Prelegenci:

Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie miejsce na konferencji Zarejestruj się

W tym roku po raz pierwszy konferencja odbędzie się we Wrocławiu w Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA). To wyjątkowe miejsce zrodziło się z Wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych i stanowi doskonałe połączenie niezwykłej tradycji kinematografii z nowoczesną technologią.

 

CeTA to także miejsce spotkań ludzi kreatywnych, przestrzeń, w której rodzą się nowe pomysły oraz nietypowe rozwiązania łączące technologię i sztukę. Nieodzowną rolą tego miejsca jest również integracja środowiska twórców filmowych, telewizyjnych i multimedialnych.

Na konferencję zapraszamy do CeTA we Wrocławiu. [mapa dojazdu]

 

Seminarium jest bezpłatne i skierowane do pracowników, menadżerów i właścicieli firm z branży. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kontakt:
Aleksandra Przybylak
t: +48 606 935 299
@: aleksandra.przybylak@procad.pl

Partnerzy technologiczni:

 

Zamknij