| | |Menu główne

Pobierz bezpłatny zestaw dodatków do Revita! Poznaj pakiet narzędzi, który zrewolucjonizuje Twoją pracę w Revicie!

PROCAD Tools4Revit Standard Suite to zestaw narzędzi współpracujących ściśle z platformą Autodesk Revit i wspomagających twoją pracę. Kontrola i przetwarzanie informacji oraz szybkie zmiany w modelu i dokumentacji to najważniejsze zalety tych aplikacji.

 

Cut Opening

Aplikacja automatycznie wykonuje otwory w miejscach kolizji elementów instalacyjnych z ścianami, stropami, sufitami i dachami. Miejsca te znajdowane są na podstawie raportu kolizji generowanego bezpośrednio w programie Revit.  Uwzględniane elementy instalacyjne, to przede wszystkim przewody wentylacyjne, przewody hydrauliczne i koryta kablowe.

Zobacz pełny opis programu

Smart Browser

Rozszerzenie pozwalające na szybkie przeszukiwanie bibliotek elementów rodzin znajdujących się na komputerze lokalnym lub na serwerze. Dodatek pozwala na sprawdzenie typów rodziny oraz ich parametrów przed wczytaniem rodzin do projektu, jak również na przenoszenie rodzin pomiędzy projektami otwartymi w jednej sesji programu Revit.

Zobacz pełny opis programu

Smart Select

Narzędzie pozwalające na szybki wybór elementów w modelu wg wstępnie ustalonych konfiguracji oraz według niestandardowych ustawień użytkownika. Możemy wybrać w pomieszczeniu lub przestrzeni wszystkie elementy z danej kategorii, rodziny lub typu.

Zobacz pełny opis programu

 

Pobierz aplikację

 

 

a-jakubowski_3

„Pakiet Tools4Revit Standard znacząco przyspiesza Twoją pracę w Revicie. Dzięki niemu projektuje się szybciej i wygodniej. Weźmy na przykład moduł Quick Dimensions. Daje on możliwość konfigurowania wielu łańcuchów wymiarowych co wielokrotnie przyspiesz przygotowanie dokumentacji. Dynamic Legend to za to możliwość szybkiego tworzenie tabelarycznego zestawienia różnego rodzaju obiektów z automatycznym generowaniem graficznym widoku obiektów – sam Revit tego nie zrobi, a jest to bardzo pomocne. Smart Browser, bez którego nie wyobrażam sobie pracy w Revicie daje możliwość podejrzenia parametrów rodzin revitowych przed wczytaniem ich do projektu, a także zarządzania nimi na różne sposoby – znów oszczędność czasu i wygoda . ”

szumilas_a

„Pakiet Tools4Revit Standard zawiera dodatkowe narzedzia do pracy w Revit których głównym zadaniem jest skrócenie czasu pracy przy powtarzalnych czynnościach i redukcja błędów. Tools4Revit Standard pomoże w takich zadaniach jak oznaczanie kierunku otwierania drzwi, dynamicznie aktualizujące się graficzne zestawienia stolarki drzwiowej i okiennej, wymiarowanie kilkoma ciągami wymiarowymi naraz, komponowanie powtarzalnych plansz, tworzenie graficznych zestawień na bazie plików excel. Dodatkowym atutem tego zestawu jest przeglądarka Rodzin, która pomoże zarządzać biblioteka komponentów i symboli. Regularne używanie pomoże utrzymać model BIM w większym ładzie i sprawi, ze będzie on bardziej czytelny dla wszystkich użytkowników pracujących przy danym projekcie BIM.”

 

Potrzebujesz pomocy w wyborze? Skonsultuj się z nami:
22 201 91 56 / procad@procad.pl

 

 

 

Zamknij