| | |Menu główne
zaslepka

Co nowego w Microsoft Office 2019?

W październiku Microsoft wprowadził na rynek nową wersję pakietu Office 2019. Pakiet Office 2019 udostępnia nowe narzędzia pisma odręcznego, typy danych, funkcje, narzędzia do tłumaczenia i edytowania, grafiki ruchu, łatwe w użyciu funkcje i znacznie więcej.

Sprawdź co m.in. dostajesz w nowej wersji:

 1. Większa atrakcyjność wizualna
  Łatwo wstawiaj ikony i pliki SVG (Scalable Vector Graphics) w dokumentach, skoroszytach, wiadomościach e-mail i prezentacjach pakietu Microsoft Office. Po ich dodaniu można je obracać, kolorować i zmieniać ich rozmiar bez utraty jakości obrazu.
 2. Przełamywanie bariery językowej
  Tłumacz wyrazy, frazy i inne zaznaczenia tekstu na inny język za pomocą funkcji Microsoft Translator. Funkcja tłumaczenia jest teraz dostępna w programach Word, Excel, OneNote i PowerPoint. Możesz pobrać dodatek Translator dla programu Outlook ze Sklepu Office.
 3. Dodawanie ruchu przy użyciu przejścia Płynna zmiana
  Przejście Płynna zmiana pozwala animować płynne ruchy z jednego slajdu do następnego w PowePoint. Płynna zmiana oraz korzystanie z niego — to wszystko w 90 sekund. Przejścia Płynna zmiana można zastosować do slajdów, aby tworzyć wrażenie ruchu w szeroką gamę rzeczy — tekstu, kształtów, obrazów, Grafiki SmartArt, obiekt WordArt i wykresy.
 4. Znajdowanie tego, czego szukasz, za pomocą funkcji Powiększenie
  Funkcja w PowePoint. Powiększenie pozwala przechodzić z jednego slajdu do drugiego w dowolnej preferowanej kolejności. Przechodź od razu do slajdów lub wyświetlaj je ponownie bez przerywania przebiegu prezentacji.
 5. Nowe funkcje
  Funkcje POŁĄCZ.TEKSTY, ZŁĄCZ.TEKST, WARUNKI i nie tylko w Excel.
 6. Pisanie odręczne w dowolnym miejscu
  Konwertuj pismo odręczne na kształty, zapisuj złożone problemy matematyczne, wyróżniaj tekst i nie tylko. Palcem lub piórem. Również przy użyciu myszy.
 7. Wizualizowanie danych za pomocą nowych wykresów
  Do wyboru jest 11 nowych wykresów, w tym liniowe, kolumnowe i słupkowe. Dopasuj pola do wymiarów wykresu i natychmiast wyświetlaj podgląd zmian.
  Wykres to grafika, która przedstawia dane liczbowe w kompaktowym, wizualnym układzie, i która uwidacznia istotne relacje między danymi. Wykres można dodać do formularza bądź raportu, aby zwizualizować dane i podjąć przemyślane decyzje. Wykres można także powiązać z tabelą lub zapytaniem oraz dostosować go za pomocą różnorodnych właściwości. Możesz nawet utworzyć wykres interakcyjny. Jeśli na przykład wybierzesz inne pole kategorii w filtrze formularza lub raportu, zostaną wyświetlone inne wartości wykresu. W programie Access można tworzyć wykresy kolumnowe, liniowe, słupkowe, kołowe i wykresy kombi.
 8. Rozwiązania problemów dotyczących ułatwień dostępu stosowane jednym kliknięciem
  Moduł sprawdzania ułatwień dostępu działa lepiej niż kiedykolwiek dzięki zaktualizowanej obsłudze międzynarodowych standardów i przydatnym zaleceniom dotyczącym ułatwiania dostępu do dokumentów.
 9. Pomocne dźwięki poprawiają dostępność
  Efekty dźwiękowe umożliwiają zwiększenie wydajności pracy w pakiecie Microsoft Office, zapewniając wskazówki audio. Sygnał dźwiękowy może na przykład informować o tym, że zmieniły się opcje na ekranie. Dźwięk można też potwierdzać wykonanie akcji (na przykład wysłanie wiadomości, usunięcie lub wklejenie zawartości).

Nowe pakiety już w naszym SKLPIE

Zamknij