Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności BIM pod okiem ekspertów

BIM Certification Center to ośrodek kształcenia profesjonalistów BIM, który powstał z inicjatywy PROCAD przy aktywnym wsparciu Autodesk oraz branży projektowej. To źródło praktycznej wiedzy o BIM zdobytej podczas realizacji polskich i międzynarodowych projektów wdrożeniowych. To miejsce, w którym każdy będzie mógł sprawdzić, uzupełnić lub rozwinąć swoje kompetencje.

3 ścieżki edukacji BIM

Rozwój kompetencji odbywa się w ramach 3 autorskich ścieżek edukacyjnych przygotowujących kursantów do pełnienia określonych ról:

BIM Modeler

BIM Manager

Usprawnij swoją pracę, komunikację i wymianę informacji projektowych

Każda specjalizacja ma za zadanie wyposażyć uczestników w wiedzę i umiejętności, które pozwolą im efektywnie wykorzystywać posiadane narzędzia w codziennej pracy. Największy nacisk kładziemy na przekazywanie aspektów praktycznych i narzędziowych.

Stawiamy na uporządkowanie i standaryzację informacji projektowych, co w konsekwencji ma za zadanie znacząco zwiększyć Twoją wydajność projektową, ograniczyć liczbę błędów i pomyłek oraz ułatwić dotrzymanie terminów.

Dzięki ścisłej współpracy z Autodesk przekazywana wiedza jest błyskawicznie uaktualniana, a wsparcie praktyków z firm projektowych gwarantuje, że przekazywane schematy pracy odpowiadają realiom rynkowym i są praktyczne.

Uzyskaj certyfikat potwierdzający kompetencje

Ukończenie wybranej ścieżki edukacyjnej zakończone jest egzaminem oraz zdobyciem certyfikatu poświadczającego uzyskane kompetencje.

Zróżnicowane poziomy edukacji i certyfikacji tworzą odpowiednie możliwości kształtowania ścieżek kariery, rozwoju pojedynczych osób, firm, czy całych organizacji.

BIM Certification Center prowadzi działania w zdefiniowanych obszarach, certyfikując kompetencje osób pełniących funkcje BIM Modeler, BIM Koordynator oraz BIM Manager.

Czym wyróżnia się nasze podejście
do nauczania BIM?

Pragmatyzm

Uczymy na realnych przykładach, korzystamy z autorskiej metodyki opracowanej specjalnie na potrzeby szkolenia specjalistów BIM

Standaryzacja

Stawiamy na uporządkowanie i standaryzację informacji oraz procesów projektowych. Opieramy się na światowych i krajowych rozwiązaniach.

Profesjonalizm

Korzystamy zarówno z naszego długoletniego doświadczenia, jak i wiedzy wiodących praktyków BIM, projektantów, kierowników projektów i inżynierów.

Doświadczona kadra

Za program i jakość przekazywania wiedzy odpowiadają inżynierowie oraz certyfikowani trenerzy PROCAD. Zespół BIM Certification Center pod przewodnictwem Arkadiusza Mackiewicza i Andrzeja Jakubowskiego tworzy obecnie 9 osób posiadających wieloletnie doświadczenie szkoleniowo-wdrożeniowe.

Profesjonalne zaplecze treningowe

Siedziba BIM Certification Center mieści się w Warszawie, przy ul. Ciołka 10.

Na uczestników naszych kursów czekają 3 w pełni wyposażone nowoczesne sale szkoleniowe oraz przestrzeń pokazowa. Każdy uczestnik otrzymuje dostęp online do dedykowanej strefy wiedzy, w której umieszczane są wszystkie pomoce dydaktyczne, podsumowania przekazanych informacji, wskazówki, porady i dodatkowe ćwiczenia.

Nasze zaplecze tworzą dodatkowo sale szkoleniowe w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, systemy do nauki i konsultacji online oraz mobilna sala szkoleniowa.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Skontaktuj się z naszymi specjalistami bezpośrednio lub wypełnij formularz

Gratulacje! Zgłoszenie zostało wysłane

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.