Tworzenie modeli, rodzin, bibliotek Revit (BIM)

Profesjonalnie wykonane rodziny Revit to podstawowe narzędzie pracy architekta, inżyniera i projektanta pracującego w tym oprogramowaniu. Rodziny ułatwiają projektowanie, umożliwiają wykonywanie analiz, pozwalają tworzyć realistyczne wizualizacje, generować dokładne kosztorysy oraz szczegółowe zestawienia i dokumentację. Ze względu na ich istotę w procesie projektowania, posiadanie odpowiednio wykonanych cyfrowych modeli swoich produktów jest bardzo ważne dla firm produkujących materiały budowlane, elementy instalacji czy wyposażenie wnętrz. Posiadanie własnej biblioteka Revit to często pierwszy (i bardzo istotny) krok, który przybliża ich wykorzystanie w inwestycjach budowlanych. To narzędzie do tworzenia rynku i wspierania sprzedaży.

Oferujemy profesjonalne przygotowanie rodzin, bibliotek Revit

Od kilkunastu lat nasi specjaliści opracowują cyfrowe wersje produktów dla polskich i światowych producentów. Wieloletnie doświadczenie i ciągle poszerzana wiedza potwierdzona certyfikatami Autodesk dają gwarancję, że pliki wykonane przez naszych inżynierów spełnią oczekiwania architektów i projektantów.

 • Opracowane przez nas rodziny Revit cechują się:

  • optymalną wagą pliku
  • wykonaniem w trzech poziomach szczegółowości z nadanymi materiałami
  • przypisaniem symboli oznaczeń zgodnych z PN
  • wszystkimi użytecznym i potrzebnymi danymi charakteryzującymi dany produkt
  • pełną funkcjonalnością rodziny z punktu widzenia systemu MEP.

 • Rodziny wykonujemy w dowolnym języku dostępnym w Autodesk Revit i w zgodzie ze standardami IFC, COBie, NBS.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów Inżynierskiego Centrum Kompetencyjnego PROCAD

Tworzyliśmy biblioteki dla największych producentów:


Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.