W ramach bogatej oferty profesjonalnych szkoleń z oprogramowania CAD proponujemy Państwu również możliwość zorganizowania SZKOLENIA DEDYKOWANEGO dla swoich pracowników. W odróżnieniu od standardowych szkoleń jest ono dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, które są weryfikowane przed kursem w ramach wywiadu na temat specyfiki firmy i zakresu wykorzystania posiadanego oprogramowania.

Korzyści z wyboru formy szkolenia zamkniętego:

  • dostosowanie zakresu merytorycznego szkolenia do oczekiwań klienta,
  • możliwość wyboru indywidualnego terminu oraz miejsca szkolenia (oddział PROCAD lub siedziba klienta),
  • lista uczestników ograniczona tylko dla osób delegowanych przez klienta,
  • możliwość wykorzystania projektów klienta w czasie szkolenia,
  • przeprowadzenia szkolenia na naszym sprzęcie mobilnym dostarczonym do Państwa siedziby,
  • profesjonalne materiały szkoleniowe w postaci drukowanej bądź elektronicznej,
  • Międzynarodowy Certyfikat CAD – honorowany na całym świecie dokument potwierdzający ukończenie, profesjonalnych szkoleń z oprogramowania firmy Autodesk.

Indywidualne podejście do Klienta!

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza lub napisz na szkolenia@procad.pl

Gratulacje! Zgłoszenie zostało wysłane

Koszt szkolenia

Ustalany jest w każdym przypadku indywidualnie i jest on uzależniony m.in. od stopnia zaawansowania, rodzaju oprogramowania, czasu trwania kursu oraz ilości uczestników. Wstępny koszt minimalny takiej usługi wynosi już od 1500 złotych netto za dzień szkoleniowy.

Uwaga: W przypadku organizacji szkolenia dedykowanego przy okazji zakupu oprogramowania w firmie PROCAD SA możemy zaproponować jeszcze korzystniejsze warunki zakupu szkolenia

Specjalistyczny zakres

Jeśli standardowa oferta kursów nie jest dla Państwa wystarczająca, to specjalistyczny zakres indywidualnie dopasowanych szkoleń dedykowanych sprawdzi się tu idealnie! Zadzwoń lub napisz, a otrzymasz szczegółową ofertę – nasi specjaliści przedstawią najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.


Czekamy na Państwa pytania, prosimy o kontakt z działem szkoleń:


tel. 22 201 91 56
email: szkolenia@procad.pl

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.