| | |Menu główne

Ergonomia pracy z manipulatorami 3Dconnexion

Manipulatory 3DConnexion to urządzenia, które zapewniają niezwykłą precyzję oraz ergonomie pracy. a programowalne klawisze funkcyjne dają wygodny i szybki dostęp do poleceń aplikacji. Kontrolery 3D pozwalają na pełną elastyczność podczas obsługi programów 3D, umożliwiając swobodne obracanie modelu, minimalizując ruchy dłoni nawet o 60%, co znacząco przyśpieszają i optymalizuje pracę w systemach CAD/CAM/CAE . Ten wygodny i wydajny styl pracy wykorzystujący obie ręce zapewnia komfort użytkownikowi i pozwala osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie.

SpaceMouse Enterprise

Pozwala osiągnąć najwyższą wydajność pracy specjalistom i projektantom CAD.

Kontroler stworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów CAD. To przełomowe i dopracowane w najmniejszym szczególe urządzenie do nawigacji zapewniające szybki dostęp do standardowych rzutów modelu. Do głównych zalet należą nowy, kolorowy wyświetlacz, 12 programowalnych klawiszy dających błyskawiczny dostęp do ulubionych funkcji aplikacji, które zmieniają się automatycznie wraz ze zmianą środowiska, w którym pracujemy.

Parametry:

  • Czujnik wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)
  • 12 inteligentnych przycisków funkcyjnych
  • Kolorowy wyświetlacz LCD
  • Przyciski szybkich widoków QuickView
  • Klawisze specjalne klawiatury (Control, Alt, Shift, Escape, Enter, Spacja, Delete, Tab), łącznie 31 programowalnych przycisków

 

Kup w naszym sklepie Zobacz inne manipulatory w naszej ofercie Przetestuj

SpaceMouse Wireless

Umożliwia efektywną nawigację w aplikacjach 3D

Mysz 3D SpaceMouse Wireless to wyjątkowe, kompaktowe i proste w użyciu urządzenie umożliwiające pozycjonowanie modelu lub punktu widokowego, podczas równoczesnego wybierania funkcji, kreowania i edytowania projektu przy użyciu standardowej myszki.

Parametry:

  • Czujnik wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)
  • Bezprzewodowa technologia 2.4GHz
  • Litowo-jonowa polimerowa bateria (wbudowana, ładowalna)
  • Możliwość podłączenia przez Micro-USB (załączony kabel)
  • Równoczesne ładowanie i przesyłanie danych
Kup w naszym sklepie Zobacz inne manipulatory w naszej ofercie Przetestuj

Zobacz ofertę specjalną na wybrane modele manipulatorów 3Dconnexion. Zyskaj nowy komfort pracy, popraw ergonomię i zwiększ wydajność.

Skorzystaj z okazji i kupuj z rabatem – teraz nawet 200 zł taniej.

Zobacz ofertę specjalną

3 powody, dla których warto wybrać manipulatory 3D

Komfort

Produkty z rodziny SpaceMouse dzięki naturalnemu stylowi pracy i ergonomicznemu ułożeniu dłoni zapewniają użytkownikowi niebywała wygodę oraz higienę pracy skutecznie niwelując problemy bólowe występujące przy długotrwałym użyciu standardowej myszy.

Wydajność

Udowodniono, że korzystanie z myszy 3Dconnexion SpaceMouse zwiększa produktywność i precyzję. Użytkownicy myszy 3D twierdzą, że ich wydajność wzrosła średnio o 21% w porównaniu do pracy bez myszy 3D. Jest to efektem zrównoważonego i zsynchronizowanego stylu pracy na dwie ręce, dzięki któremu można robić dwie rzeczy jednocześnie. Mysz SpaceMouse pozwala na bardziej precyzyjną manipulację modelem, ułatwiając wykrywanie błędów i zwiększając jakość projektu.

Technologia

Innowacyjna technologia zastosowana we wszystkich produktach 3Dconnexion SpaceMouse używana była pierwotnie przez NASA do manipulowania ramieniem robota w przestrzeni kosmicznej. Dziś rozwiązaniu temu zaufali najlepsi projektanci, architekci i specjaliści 3D na świecie.

Głównym elementem każdej myszy SpaceMouse jest drążek sterowania z czujnikiem wyposażonym w technologię 6DoF (ang. 6-degrees-of-freedom; 6 stopni swobody ruchu), zdolnym do rejestrowania ruchu nawet tak małego jak 4 mikrometry (czyli około 1/25 grubości ludzkiego włosa!). Jest to poziom precyzji, jakiego niewątpliwie potrzebują specjaliści CAD.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i dobierz właściwe rozwiązanie

Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami:

Zamknij