Procad Oprogramowanie i szkolenia Autodesk

Największy partner Autodesk w Polsce – na rynku od ponad 30 lat.

Budowanie zaufania

Dążenie do zwiększenia zadowolenia Klienta oraz osiągnięcie najwyższego poziomu jakości wykonywanych usług to najistotniejsze zadanie każdego pracownika naszej Firmy.

Podstawowym kryterium jakości jest spełnienie wymagań Klientów oraz stałe podnoszenie poziomu ich satysfakcji. Każdy Klient korzystający z usług PROCAD SA jest sprawnie i kompetentnie obsłużony, zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów prawnych i innymi regulacjami.

Rosnący poziom satysfakcji Klienta jest priorytetem, dotyczy to pracy na każdym stanowisku i obowiązuje całą załogę.

Jarosław Jarzyński

Prezes Zarządu

PROCAD SA

Oferujemy kompletne rozwiązania, dostarczamy sprzęt komputerowy, urządzenia peryferyjne oraz różnego rodzaju oprogramowanie specjalistyczne. Prowadzimy szkolenia w oparciu o własne centrum szkoleniowe o statusie Autodesk Authorized Training Center. Oferujemy usługi wdrożeniowe oraz pełną opiekę nad infrastrukturą IT. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Giełda

PROCAD SA była spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 15 stycznia 2007r.  do  29 lipca 2022r. Archiwalne notowania i informacje dostępne są pod linkiem poniżej:

Archiwum giełdowe PROCAD SA

Blisko klienta

Działamy w sześciu miastach: Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Radomiu, Warszawie, Wrocławiu.

Nasze cechy i wartości

Blisko klienta (6 oddziałów)

Jesteśmy blisko Ciebie i Twojego biznesu. Oddziały: Gdańsk, Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Radom.
Więcej

60-ciu profesjonalistów w zespole PROCAD

Do dyspozycji klientów PROCAD specjalny koordynator, korzystający z wiedzy całego działu wsparcia technicznego.

Polska firma, polski kapitał

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku systemów CAD/BIM/CAM.
Więcej

50.000 przeszkolonych profesjonalistów

Dysponujemy największym Centrum Szkoleniowym CAD w Polsce. 5 lokalizacji, mobilne sale szkoleniowe, kursy online.
Więcej

8h dziennie bezpłatnego wsparcia technicznego

Do dyspozycji klientów PROCAD specjalny koordynator, korzystający z wiedzy całego działu wsparcia technicznego.

Usługi dopasowane do biznesu

Wdrożenia, usługi inżynierskie, integracyjne i programistyczne w obszarze obsługi biura projektowego/konstrukcyjnego.
Więcej

Baza wiedzy

Blisko 2500 rozwiązanych problemów projektowych, a także związanych z instalacją i błędami oprogramowania, wadliwie działającym sprzętem, itp.
Więcej

1300 unikalnych filmów instruktażowych

Gigantyczna wiedza zgromadzona na kanale youtube PROCAD. Nagrania wydarzeń i specjalnie tworzony materiał wideo.
Więcej

Certyfikat Pochodzenia Oprogramowania

Dodawany do każdej licencji Autodesk Certyfikat potwierdzający legalność oprogramowania. Dobry materiał wizerunkowy, ofertowy, przetargowy.

30 lat na rynku firmy Procad

30 lat na rynku firmy Procad
PROCAD SA to obecne zdecydowanie największy w kraju partner Autodesk i jedyny o najwyższym statusie Platinum wypracowanym na polskim rynku.

Wszystko zaczęło się ponad 30 lat temu, od pomysłu i determinacji kilku osób, których połączyły Wielkie Marzenia. Przygodę tę rozpoczęli we dwójkę Paweł Wład Kowalski i Janusz Szczęśniak. Po roku dołączył do nich Jarek Jarzyński, któremu powierzono stery PROCAD. Bez kapitału, zasobów sprzętowych i fachowej wiedzy z dziedziny prowadzenia biznesu, uzbrojeni jedynie w pasję, która dawała siły do niezwykle wytężonej pracy, powoli zdobywali swoje miejsce na polskim rynku CAD.

  • Czasy pionierskie

    Czasy pionierskie, propagowanie rozwiązań CAD, gdy w pracowniach projektowych królowały deski kreślarskie, można porównać do zdobywania nieznanych lądów. Praca kilkuosobowego zespołu PROCAD obejmowała dosłownie każdą aktywność, od dostaw towaru po własnoręczne wykonywanie banerów reklamowych czy ulotek. Z każdym rokiem było nas coraz więcej, konsekwentnie powiększaliśmy nasz udział w rynku, choć osiągniecie pozycji lidera wciąż pozostawało w sferze marzeń. Wielkich Marzeń, które zamierzaliśmy zrealizować. Pionierskie pomysły, zgrany zespół i determinacja zaowocowały wcześniej, niż można było przypuszczać.

  • Największy partner Autodesk w Polsce

    Już w roku 2001 staliśmy się największym partnerem Autodesk w Polsce! Tę pozycję nieprzerwanie zajmujemy od blisko 15 lat, z roku na rok powiększając swoją przewagę. Powołanie 5 oddziałów w kraju, debiut na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych czy utworzenie Grupy Kapitałowej, to tylko niektóre z milowych kroków w naszej historii. PROCAD to obecnie 120 etatowych pracowników zatrudnionych w 4 spółkach Grupy Kapitałowej i 56 mln zł przychodów rocznie.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.