Nasi trenerzy

BIM Certification Center to ośrodek kształcenia profesjonalistów BIM, który powstał z inicjatywy PROCAD przy aktywnym wsparciu Autodesk oraz branży projektowej. To źródło praktycznej wiedzy o BIM zdobytej podczas realizacji polskich i międzynarodowych projektów wdrożeniowych. To miejsce, w którym każdy będzie mógł sprawdzić, uzupełnić lub rozwinąć swoje kompetencje.

Marcin Matlak | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Absolwent wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej w specjalności Konstrukcje budowlane i inżynierskie. Przez kilka lat pracował w biurze projektowym, a od 2015 roku pracuje w firmie Procad jako specjalista ds. wdrożenia i implementacji w firmach o profilu architektonicznym. Specjalizuje się w aplikacjach dodatkowych, które usprawniają pracę projektową w Autodesk Revit. W wolnych chwilach gitarzysta w zespole Fabryka Kości, którego jest współzałożycielem.

Andrzej Jakubowski | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Od lat użytkownik Autodesk Revit, Trener Centrum Szkoleniowego PROCAD, wdrożeniowiec BIM. Propagator wiedzy na temat wymiany danych w procesie projektowania w myśl idei BIM. Autor artykułów technicznych, kursów, materiałów szkoleniowy, setek warsztatów, seminariów, prelegent podczas niezliczonych konferencji.

Arkadiusz Mackiewicz | PROCAD

Dyrektor Działu Architektura, Budownictwo, BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Kieruje wieloosobowym zespołem odpowiedzialnym za propagowanie i wdrażanie idei BIM w przedsiębiorstwach projektowych i wykonawczych związanych z budownictwem oraz deweloperskich. Odpowiedzialny jest za nadzór i koordynację działań związanych z wdrożeniami oraz poszukiwanie innowacyjnych sposobów wykorzystania rozwiązań Autodesk w codziennej pracy inżynierów rynku budowlanego. Doświadczony Trener Centrum Szkoleniowego PROCAD w zakresie oprogramowania Autodesk Robot Structural. Pasjonat generative design i Autodesk Dynamo.

Radosław Wiśniewski | PROCAD

Doradca Klienta, Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Wieloletni instruktor Autodesk w zakresie aplikacji związanych z infrastrukturą. Przez wiele lat wdrożył oprogramowanie w kilkudziesięciu pracowniach drogowych, architektonicznych, inżynierii środowiska, a także w przedsiębiorstwach górniczych oraz przeszkolił setki użytkowników oprogramowania Civil 3D na certyfikowanych kursach Autodesk.

Daniel Sierocki | PROCAD

Doradca Klienta, Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Od wielu lat sprawuje rolę inżyniera aplikacji w zakresie instalacji wewnętrznych i przemysłowych. Odpowiedzialny za wdrożenia i support oprogramowania Autodesk w biurach inżynierskich w całej Polsce. Prowadził wiele warsztatów i seminariów z zakresu BIM w specjalizacji instalacji wewnętrznych. Autor szeregu materiałów instruktażowych z zakresu Autodesk Revit, AutoCAD Plant 3D, Navisworks. Prywatnie pasjonat motocykli.

Andrzej Szumilas

BIM Project Manager

Architekt i BIM Project Manager w LUG Light Factory. Główne działania w zakresie modelowania informacji o budynku: to inicjalizacja, koordynacja, wizualizacja i analizy projektów oświetlenia z BIM na pokładzie, weryfikacja typowych i przygotowanie szytych na miarę modeli cyfrowych produktów LUG oraz szkolenia. Wcześniej BIM Coordinator w TPBennet London, szkoleniowiec ATC i inżynier aplikacji w PROCAD.

Tomasz Białek | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Inżynier budownictwa. Poprzez pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze Konstrukcji Metalowych Politechniki Gdańskiej oraz pracę zawodową w biurze projektowym uzyskał doświadczenie i praktyczne umiejętności w projektowaniu obiektów budowlanych. Autor publikacji technicznych, szkoleniowych, warsztatów oraz szkoleń propagujących wykorzystanie nowoczesnych narzędzi przy projektowaniu w myśl idei BIM. Specjalista w zakresie oprogramowania Advance Steel.

Sławomir Walewski | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Inżynier budownictwa. Od 11 lat użytkownik Autodesk Revit. Zbierał doświadczenie i praktyczne umiejętności pracując w biurach projektowych od 2005 roku. Entuzjasta idei BIM, interesuje się innowacyjnym podejściem do projektowania. Rzeczowy fachowiec z bogatą wiedzą techniczną, a przy tym ostoja cierpliwości. Stawia na rozwój, stale pogłębiając swoją wiedzę, zdobywając umiejętności, które procentują przy prowadzeniu szkoleń i prelekcji.

Katarzyna Frydrych | PM Group

BIM Manager

BIM Manager koordynujący współpracę zespołu 10 koordynatorów oraz prawie 200 inżynierów z czterech branż projektujących w BIM. Przykłada dużą wagę do standardów pracy projektowej oraz wdrażania nowych technologii, które podnoszą kompetencje całego zespołu. Mentorka oraz szkoleniowiec z zakresu zewnętrznych wdrożeń, doradza inwestorom w planowaniu procesu BIM oraz tworzeniu dedykowanej dokumentacji. W trakcie 12letniego doświadczenia pracowała głównie przy projektach obiektów przemysłowych w Polsce, Irlandii i Niemczech, brała udział w negocjacjach i przetargach BIM tworząc plany realizacji dla międzynarodowych zespołów używających różnego oprogramowania.

Jędrzej Pasalski | EPR Architects

Associate Director / Head of BIM

brytyjskich biur projektowych. Do zespołu dołączył niedługo po otwarciu studia we Wroclawiu i od tego czasu przebył drogę od asystenta architekta do szefa działu BIM i jednego z Associate Directors. Jędrzej dba o to, żeby wszystkie procesy i narzędzia stworzone przez zespół BIM odzwierciedlały rzeczywiste potrzeby i dobrze wpisywały się w system pracy projektantów. Jako członek ARB i IARP kontynuuje pracę jako architekt, wierząc że efektywny BIM ma sens, gdy odnosi się do działań projektowych. Jędrzej jest Instruktorem Autodesk oraz Certyfikowanym Członkiem BIM Level 2 BRE Academy. Współpracuje z Europejskim Centrum Certyfikacji BIM w charakterze konsultanta i eksperta. Jest również jednym z wykładowców studiów podyplomowych o tematyce BIM. W swoich dotychczasowych działaniach realizował wdrożenia BIM w biurach architektonicznych, autorskie szkolenia z oprogramowania wspierającego modelowanie i zarządzanie informacją oraz występował jako prelegent i panelista w polskich i międzynarodowych wydarzeniach branżowych.

mgr inż. Paweł Kaczmarski | OWEOB „Promocja”

Kierownik działu informatyki

Kierownik Działu Informatyki w OWEOB „Promocja”, członek zespołu autorskiego i redaktor prowadzący wersje elektroniczne wydawnictw SEKOCENBUD. Zajmuje się zastosowaniem nowoczesnych technologii IT w budownictwie. Odpowiada za powstawanie i rozwój produktów informatycznych oraz baz danych dla budownictwa, w tym programów do kosztorysowania i wycen w budownictwie. Jest współautorem poradnika “Kosztorysowanie w budownictwie”, prowadzi szkolenia z zakresu kosztorysowania i wyceny robót, zarządzania oraz BIM. Z ramienia Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej był jednym z koordynatorów Międzywydziałowego Projektu Interdyscyplinarnego BIM (edycje 2019-2021).

Już dziś podejmij decyzję

Zobacz listę dostępnych szkoleń i wybierz odpowiednie dla siebie

51 436

Przeszkolonych osób

36 mln

Godzin szkoleń

30 lat

Trzy dekady doświadczenia

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.