| | |Menu główne

Marcin Matlak | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Absolwent wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej w specjalności Konstrukcje budowlane i inżynierskie. Przez kilka lat pracował w biurze projektowym, a od 2015 roku pracuje w firmie Procad jako specjalista ds. wdrożenia i implementacji w firmach o profilu architektonicznym. Specjalizuje się w aplikacjach dodatkowych, które usprawniają pracę projektową w Autodesk Revit. W wolnych chwilach gitarzysta w zespole Fabryka Kości, którego jest współzałożycielem.

Radosław Wiśniewski | PROCAD

Doradca Klienta, Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk


Wieloletni instruktor Autodesk w zakresie aplikacji związanych z infrastrukturą. Przez wiele lat wdrożył oprogramowanie w kilkudziesięciu pracowniach drogowych, architektonicznych, inżynierii środowiska, a także w przedsiębiorstwach górniczych oraz przeszkolił setki użytkowników oprogramowania Civil 3D na certyfikowanych kursach Autodesk.

Tomasz Białek | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Inżynier budownictwa. Poprzez pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze Konstrukcji Metalowych Politechniki Gdańskiej oraz pracę zawodową w biurze projektowym uzyskał doświadczenie i praktyczne umiejętności w projektowaniu obiektów budowlanych. Autor publikacji technicznych, szkoleniowych, warsztatów oraz szkoleń propagujących wykorzystanie nowoczesnych narzędzi przy projektowaniu w myśl idei BIM. Specjalista w zakresie oprogramowania Advance Steel.

Andrzej Jakubowski | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Od lat użytkownik Autodesk Revit, Trener Centrum Szkoleniowego PROCAD, wdrożeniowiec BIM. Propagator wiedzy na temat wymiany danych w procesie projektowania w myśl idei BIM. Autor artykułów technicznych, kursów, materiałów szkoleniowy, setek warsztatów, seminariów, prelegent podczas niezliczonych konferencji.

Daniel Sierocki | PROCAD

Doradca Klienta, Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk


Od wielu lat sprawuje rolę inżyniera aplikacji w zakresie instalacji wewnętrznych i przemysłowych. Odpowiedzialny za wdrożenia i support oprogramowania Autodesk w biurach inżynierskich w całej Polsce. Prowadził wiele warsztatów i seminariów z zakresu BIM w specjalizacji instalacji wewnętrznych. Autor szeregu materiałów instruktażowych z zakresu Autodesk Revit, AutoCAD Plant 3D, Navisworks. Prywatnie pasjonat motocykli.

Sławomir Walewski | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk


Inżynier budownictwa. Od 11 lat użytkownik Autodesk Revit. Zbierał doświadczenie i praktyczne umiejętności pracując w biurach projektowych od 2005 roku. Entuzjasta idei BIM, interesuje się innowacyjnym podejściem do projektowania. Rzeczowy fachowiec z bogatą wiedzą techniczną, a przy tym ostoja cierpliwości. Stawia na rozwój, stale pogłębiając swoją wiedzę, zdobywając umiejętności, które procentują przy prowadzeniu szkoleń i prelekcji.

Artur Owczarek | PROCAD

Inżynier CAD/BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Absolwent wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Wierzy, że komputer jest po to, aby pomagał nam w codziennej pracy, dlatego zawsze szuka i uczy się nowych sposobów, aby lepiej go wykorzystać. W trakcie studiów, będąc typowym samoukiem, poznał m.in. AutoCADa oraz Revita, co mógł później wykorzystać zawodowo, uczestnicząc w BIMowych projektach warszawskich biurowców. Obecnie najbliższe są mu zagadnienia koordynacji oraz komunikacji na projekcie, gdyż w firmie Procad jest specjalistą Revit, Navisworks oraz BIM 360.

Oliwer Kulpa | PROCAD

Programista CAD/BIM

Absolwent kierunku Architektura na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Od początku studiów interesował się projektowaniem parametrycznym. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w biurze architektonicznym, zajmując się koordynacją projektów w standardzie BIM z innymi branżami w środowisku Autodesk Revit i Dynamo. Obecnie przygotowuje skrypty i rozszerzenia dla Revita i innych. Pasjonat nowych technologii w projektowaniu, dobrych projektów i dobrej muzyki.

Arkadiusz Mackiewicz | PROCAD

Dyrektor Działu Architektura, Budownictwo, BIM
Certyfikowany Instruktor Autodesk

Kieruje wieloosobowym zespołem odpowiedzialnym za propagowanie i wdrażanie idei BIM w przedsiębiorstwach projektowych i wykonawczych związanych z budownictwem oraz deweloperskich. Odpowiedzialny jest za nadzór i koordynację działań związanych z wdrożeniami oraz poszukiwanie innowacyjnych sposobów wykorzystania rozwiązań Autodesk w codziennej pracy inżynierów rynku budowlanego. Doświadczony Trener Centrum Szkoleniowego PROCAD w zakresie oprogramowania Autodesk Robot Structural. Pasjonat generative design i Autodesk Dynamo.

Zamknij