| | |Menu główne

O trendach w BIM – rozmowa z dr. Tomaszem Śniegulą

Zapraszamy na pierszy odcinek naszego podcastu. Jest to rozmowa o nowych trendach w BIM przeprowadzona z dr. Tomaszem Śniegulą.

Innovation Talks to rozmowy z interesującymi ludźmi na ciekawe tematy związane z szeroko pojętą branżą projektową.

Projektowanie, wdrażanie, innowacje, rozwój projektów czy produktów, wyzwania jakie stają na drodze do realizacji celów, zmiany, przyszłość bliższa oraz ta bardziej odległa, te i wiele innych tematów, poruszamy w trakcie naszych spotkań.

Dr Tomasz Śniegula – https://sniegula-paz.pl/ Od 20 lat czynny Architekt, członek Królewskiego Instytutu Brytyjskich Architektów, Rejestru Czynnych Architektów UK a także od 10 lat należy do Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi w formule „zaprojektuj i wybuduj” oraz w formule „zaprojektuj i zarządzaj”, zarządzaniem wielobranżowymi biurami projektów jako dyrektor zarządzający. Bada tematykę zastosowania metody kanban, kaizen, zarządzania za pomocą metod lean i turkusowych organizacji w sektorze budowlanym, efektem tych badań jest szereg artykułów wydanych w prasie krajowej i zagranicznej. Dodatkowo jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, Królewskiego Instytutu Brytyjskich Architektów, Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, Colegium Humanum i Apsley Business School London.

Słuchaj w wersji audio:

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informacje o nowych odcinkach
Zamknij