Nowa jakość mocy w klasie podstawowych stacji roboczych – HP Z2 Tower G9

Poznaj nowy poziom wydajności w swojej profesjonalnej pracy. Z2 Tower bezproblemowo obsługuje aplikacje wielowątkowe, zapewniając szybki rendering, symulacje i ray tracing w czasie rzeczywistym. A gdy wymagania się zmienią, masz imponujące możliwości rozbudowy. Nowa jakość mocy w klasie podstawowych stacji roboczych Uwolnij moc profesjonalnej grafiki i procesorów Intel® CoreTM, w tym serii K. Zaprojektowana z myślą o zerowym throttlingu, dzięki czemu możesz renderować i śledzić ray-trace w czasie rzeczywistym bez opóźnień.

Procesory Intel® Core™ 12 generacji

Dzięki najnowszym procesorom Intel® Core™ możesz szybko realizować swoje pomysły i uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie.

Pamięć RAM

Płynne działanie najbardziej zasobożernych aplikacji dzięki możliwości użycia do 128 GB pamięci RAM ECC lub nECC.

Karta graficzna NVIDIA® RTX A5000 lub AMD Radeon Pro W6800

Płynnie projektuj, renderuj i symuluj dzięki grafice do NVIDIA RTX A5000 lub AMD Radeon Pro W6800 o wysokiej przepustowości PCIe Gen 5.

Dyski twarde do 48 TB

Korzystaj na bieżąco z ogromnych ilości danych dzięki 4 zatokom pamięci masowej i trzem gniazdom M.2

Certyfikacja ISV

Pracuj pewnie, wiedząc, że Twój komputer stacjonarny jest certyfikowany dla wiodących aplikacji zapewniających najwyższą wydajność..

Zasilanie

Wiele opcji zasilaczy, w tym zasilacz 700W, które obsługują konfiguracje o najwyższej mocy z bogatym wyposażeniem CPU i GPU.

Polegaj na swojej stacji roboczej

Pracuj pewnie, wiedząc, że Twój komputer stacjonarny przeszedł 360 000 godzin rygorystycznych testów, testów zgodnych z normami wojskowymi, posiada certyfikat zgodności z wiodącym w branży oprogramowaniem i jest zbudowany tak, aby mógł pracować z najbardziej obciążającymi Cię zadaniami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pracuj, baw się i twórz w VR

Ulepsz swój proces pracy dzięki komputerowi stacjonarnemu gotowemu do pracy w środowisku VR. Twórz realistyczną zawartość dzięki profesjonalnej grafice i wydajności procesora, a także zmień sposób projektowania, szkolenia i współpracy. A w połączeniu z zestawem słuchawkowym HP Reverb G2 VR uzyskasz oszałamiające wrażenie dzięki renderowaniu w pełnej rozdzielczości.

Potrzebujesz wydajnej stacji roboczej?
Skontaktuj się z nami:

604 429 492 / 664 731 005 / 606 839 561

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.