Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line:

21.06.2023

10:00

Temat:

„Projektowanie oświetlenia głównego w wielkopowierzchniowych obiektach przemysłowych wraz z oświetleniem zewnętrznym (lampy uliczne i naświetlacze) w programach Revit oraz Dialux w oparciu o biblioteki BIM opraw oświetleniowych produkowanych przez TheusLED”.

Praktyczne szkolenie/webinar z wykorzystaniem programów Revit i Dialux. Szkolenie nie wymaga posiadania oprogramowania, dedykowane obecnym i przyszłym posiadaczom Revita i Dialuxa.


Agenda spotkania:
  1. Prezentacja opraw oświetleniowych produkowanych przez TheusLED – Jarosław Krawczyk, Dyrektor Zarządzający TheusLED
  2. Obieg dokumentacji przy wykonaniu projektu z wykorzystaniem biblioteki BIM (współpraca TheusLED – Biura Projektowe/ Inwestorzy/ Instalatorzy) – Radosław Jędraczka, Projektant REVIT; Mariusz Pleban, Projektant DIALUX
  • Niezbędne dane wejściowe i wyjściowe do projektu.
  • Omówienie i przedstawienie zaprojektowanego projektu symulacji oświetleniowej Dialux.
  • Omówienie i przedstawienie zaprojektowanego modelu Revit z modelami opraw w formacie bibliotek BIM na podstawie projektu Dialux.
  • Pokazanie możliwości zastosowań opraw w pomieszczeniach oraz w oświetleniu zewnętrznym (oprawy uliczne i naświetlacze).
  • Kody opraw oświetleniowych oraz zastosowanych optyk dla różnych obszarów pracy.
  • Zestawienia i końcowa wersja projektu.
  • Automatyka sterowania i wykonanie elektryki dla instalacji oświetleniowej w obiekcie.
  1. Sesja pytań i odpowiedzi

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.