| | |Menu główne

Już czas zmienić drukarkę na urządzenie wielofunkcyjne.

Zrób oczywisty krok naprzód, przechodząc z samego drukowania na drukowanie, kopiowanie, skanowanie i udostępnianie — wszystko w jednym urządzeniu. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swój potencjał, musisz zoptymalizować sposób wykonywania różnych zadań.

Urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet oferują bardziej efektywny, sprawniejszy przebieg pracy.
Wielkoformatowe urządzenia wielofunkcyjne HP pozwalają zaoszczędzić czas poprzez łatwe skanowanie na miejscu, zyskać większą kontrolę, prowadzić skuteczną komunikację i współpracę między pracującymi zdalnie zespołami.

Obierz inteligentną drogę do usprawnienia swego miejsca pracy!

Gdy masz większą kontrolę nad dokumentami, możesz skuteczniej zarządzać większą liczbą projektów przez stałą koordynację pracy swoich zespołów. Funkcje skanowania i kopiowania dostępne w urządzeniach wielofunkcyjnych HP DesignJet służą pomocą na każdym etapie projektu. Możesz na bieżąco śledzić i rejestrować zmiany oraz rozprowadzać kopie dokumentów wraz z oficjalnymi recenzjami, podpisami i pieczęciami. Nawet przy dużej liczbie projektów i poprawek masz stały dostęp do najnowszych wersji dokumentów. Możesz też je łatwo archiwizować. Wielkoformatowe urządzenia wielofunkcyjne HP pozwalają skanować, kopiować i śledzić zmiany, umożliwiając przejście na sprawniejszy sposób pracy.

Zadbaj o harmonijną współpracę ze swoim zespołem, korzystając z urządzeń wielofunkcyjnych HP DesignJet, które pomagają uniknąć w projektach opóźnień, błędów i marnotrawstwa zasobów z powodu wadliwej komunikacji. Dzięki funkcjom skanowania wielkoformatowego i HP Mobile Printing dostępnym w urządzeniach wielofunkcyjnych HP, cały zespół może sprawnie (współ)pracować, niezależnie od tego, gdzie się znajdują jego członkowie. Zdalny dostęp do plików, aktualizacja dokumentów i dzielenie się pomysłami pozwalają szybciej realizować projekty. Wykorzystując zaawansowane możliwości udostępniania w wielkoformatowych urządzeniach wielofunkcyjnych HP, można przejść na sprawniejszy sposób pracy.

Obejrzyj specyfikację urządzeń wielofunkcyjnych w naszym sklepie