| | |Menu główne

Dash Dot Creations wybiera Autodesk Media & Entertainment

Wrocławskie studio animacji optymalizuje prace dzięki wykorzystaniu kolekcji Autodesk Media & Entertainment

Dash Dot Creations to studio animacji i post-produkcji z Wrocławia. Firma działa od 12 lat, zespół liczy ponad 20 osób. Firma specjalizuje się w tworzeniu grafik i animacji na potrzeby reklam, gier komputerowych i efektów wizualnych do filmów.

„Z powodzeniem realizujemy projekty dla wielu uznanych klientów, przy produkcjach, które stanowiły kamienie milowe dla całej branży, takich jak Wiedźmin, Dying Light, The Medium, This War of Mine.” – mówi Mariusz Radomski, CEO, Dash Dot Creations.

Dash Dot Creations podjął decyzję o zastosowaniu kolekcji Autodesk Media & Entertainment łączącej różne narzędzia.

Praca dla klientów zarówno z rynku reklamy jak i gier wymaga od nas elastyczności i sprawnych procesów wewnętrznych. Kolekcja Autodesk Media & Entertainment umożliwia nam efektywne zarządzanie procesem planowania i produkcji niezależnie od potrzebnych narzędzi.” – ocenia Mariusz Radomski, CEO, Dash Dot Creations.

Kluczowym elementem podczas planowania projektu jest to aby transfer miedzy tymi programami przebiegał bardzo płynnie, sprawnie i bezawaryjnie.

Tylko wtedy kiedy to działa jesteśmy w stanie się skupić na kreatywności i na jakości projektu. Zajmujemy się animacją, modelowaniem, symulacją zarówno fizyki cieczy, dymu, tworzeniem włosów, symulacją ciuchów i potrzebujemy narzędzi które są w stanie udźwignąć ten cały zakres, dlatego oprogramowanie Autodesk, gdzie mamy Maya, 3ds Max pozwala nam na realizację projektu” mówi Łukasz Kubiński, dyrektor artystyczny, Dash Dot Creations.

źródło Autodesk

Zamknij