Autodesk Design Review 2010

Problem

Witam, zainstalowałem sobie nowe oprogramowanie Autodesk Design Review 2010 i po zapisaniu pliku i próbie ponownego otwarcia tego pliku wystąpił błąd i brak możliwości otwarcia zawartości pliku w żaden sposób. W załączeniu przesyłam dwa pliki utworzone w Civilu 3d 2010 i zapisane potem po edycji w Design Review. Czy to jest jakaś testowa wersja oprogramowania, czy finalny produkt, bo pierwsze wrażenia z jego użytkowania pozostawiają wiele do życzenia. Bardzo proszę o próbę naprawienia pliku i odesłania go do mnie, ponieważ w jego edycję włożyłem trochę czasu i nie chciałbym go stracić.
 

Rozwiązanie

1. Autodesk Design Review 2010 jest już w wersji finalnej i jego wygląd (interfejs) jest tak stworzony by zwiększyć produktywność swojej pracy. Na początku może trudno się przystosować, ale po kilku dniach/tygodniach użytkowania, poczuję się korzyści w pracy z nowym interfejsem.

2. Brak plików w załączniku

3. Utworzony rysunek w Civilu 3D 2010 prawdopodobnie jest jeszcze w wersji BETA, więc proszę korzystać z wersji jakiej jest na rynku – 2009.

4. Możemy pomóc w naprawie rysunku, ale jest to usługa odpłatna (150zł brutto/godz.) Jeśli chce Pan z niej skorzystać prosimy o nowe zgłoszenie z chęcią skorzystania z płatnej pomocy.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.