błąd 0xc000001d

Problem

Po zainstalowaniu pakietu AIP 2009 mogę uruchomić wszystkie programy, z wyjątkiem Inventor 2009. Gdy klikam na ikonkę Inv pojawia się błąd aplikacji: „Aplikacja nie zostałą właściwie zainicjowana (0xc000001d). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację”. Po kliknięciu OK, program się nie uruchamia. Komputer ma system operacyjny XP Prof, (po z formatowaniu).

Rozwiązanie

Przyczyną tego błędu jest brak instrukcji SSE2 (wykorzystuje typy danych zdefiniowane w MMX i SSE, definiuje także kilka nowych typów danych: w większości wektorów o określonych rozmiarach) przez posiadany przez Pana procesor. Aby sprawdzić, czy procesor ją posiada należy ściągnąć bezpłatny program np.: cpuz_146, który diagnozuje wszystkie parametry sprzętu. Obecnie wszystkie procesory posiadają tą instrukcję.

Jeśli nie będzie posiadał tej instrukcji, wówczas znaczy to, że Pana procesor jest już „za stary” do pracy w Inventorze 2009 i nie spełnia wymagań systemowych programu

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.