Edycja tekstu wielowierszowego

Problem

W maju br pisałem o problemie edycji tekstu wielowierszowego poprzez dwu krotne kliknięcie myszką lub poprzez prawy klawisz myszy, żadne z podanych przez „Pro-cad” do tej pory rozwiązań nie pomogło.
Od maja do dzisiaj nie miałem możliwości rozwiązywania powyższego problemu, ale teraz chciałbym do tego wrócić i doprowadzić to do końca.
W dołączonych plikach przysyłam mój plik „CUI”.

Rozwiązanie

Z pliku CUI jaki pan przedstawił widać, że ma pan wstawioną złą komendę do edycji tekstu wielowierszowego.

Proszę wykonać poniższe czynności:

1) W wierszu poleceń wpisać polecenie: CUI i zatwierdzić enterem.

2)W otwartym oknie „Dostosuj interfejs użytkownika” w zakładce „Dostosowywanie” w oknie „Dostosowywane pliki: Wszystkie pliki CUI” rozwijamy pole „Czynność inicjowana dwukrotnym kliknięciem przycisku myszy” i szukamy pola: „Tekst wielowierszowy” i rozwijamy go.

Klikamy na pokazanym polu z gwiazdką: ”Edycja tekstu wielowierszowego…” i we właściwościach (czyli w oknie „Właściwości”, które można pokazać/schować za pomocą strzałki w kółeczku w prawym dolnym rogu okna ”Dostosuj interfejs użytkownika”) w wierszu polecenia o nazwie MAKRO musi być wpisane (w prawej stronie tego wiersza) ^C^C_ddedit

Wszystko zatwierdzamy przez kliknięcie OK.

Proszę sprawdzić czy edycja tekstu wielowierszowego działa. Powinno już wszystko działać.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.