Po opublikowaniu złożenia w dwf, niektóre jego części były zupełnie inne niż w pliku źródłowym

Problem

Pracuje na AIP 2008. Chciałem opublikować moje złożenie, aby przesłać powstały w ten sposób dwf do swojego kontrahenta. Jednak gdy opublikowałem ten zespół w formie „pełnej” okazało się, że niektóre części były inne, czy też w zupełnie innym ustawieniu, niż plik źródłowy. Natomiast, gdy opublikowałem to samo złożenie w sposób ekspresowy, wszystko wyglądało porządku.

Rozwiązanie

Przyczyną tego błędu jest występowanie w projekcie powielonych plików. Należy zmienić nazwę w powielonych plikach i dzięki temu, opublikowane złożenie będzie wyglądało w porządku. Aby wyszukać w projekcie powielonych plików, należy wejść w edytor projektów (Plik > Projekty), a następnie kliknąć na lupę (znajdź powielone pliki), znajdującą się w prawym dolnym rogu edytora projektów. Program wyszuka nam powielone pliki i kierując się ścieżką dostępu do tych plików, należy zmienić ich nazwę.

Dbamy o Twoją prywatność.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.