| | |Menu główne

ICK tworzą inżynierowie, najwyższej klasy specjaliści w swoich branżach, z aktywnym wsparciem krajowych autorytetów z ośrodków akademickich i badawczo-rozwojowych.

Naszą misją jest dostarczanie firmom skalowalnych rozwiązań informatyczno-konsultingowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki i techniki, będących podstawą do budowania przewagi konkurencyjnej. Za główny cel stawiamy sobie najlepsze rozpoznanie potrzeb przedsiębiorstw projektowych i produkcyjnych, na bazie których proponujemy dedykowane propozycje.

Oferta ICK obejmuje zarówno wdrożenie zaawansowanych systemów analitycznych z zapewnieniem stałej opieki technicznej, jak również podjęcie współpracy na zasadzie outsourcingu zaawansowanych usług inżynierskich, a także realizację pojedynczych zleceń konsultingowych, analitycznych, projektowych.

Nasza oferta jest w pełni skalowalna – możemy:

  • zrealizować pojedynczą, nawet drobną, usługę,
  • nawiązać stałą współpracę, stanowiąc pewne zaplecze merytoryczne w tych obszarach, w których inwestycja we własne zasoby jest dla Państwa nieefektywna,
  • skutecznie wdrożyć zaawansowane informatyczne rozwiązania inżynierskie i zapewnić profesjonalną opiekę w okresie ich użytkowania.

Profesjonalne usługi inżynierskie

PROCAD SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Zdobycie przez PROCAD SA nowych rynków zbytu dzięki poszerzeniu dotychczasowej oferty o innowacyjne eksperckie usługi komputerowych analiz procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych”. Celem przedmiotowego projektu jest podniesienie konkurencyjności rynkowej PROCAD SA dzięki rozbudowie jej oferty o nowe eksperckie inżynierskie usługi informatyczne, dedykowane producentom detali i części, głównie samochodowych, w obszarze tworzyw sztucznych, co umożliwi firmie Wnioskodawcy wejście na nowe rynki zbytu, w tym na jej ekspansję zagraniczną. Wartość projektu: 788 400,00 zł zł Dofinansowanie projektu z UE: 313 783,20 zł

Zamknij