| | |Menu główne

Poznaj możliwości jakie daje plan oparty na użytkownikach a nie na numerach seryjnych

Autodesk ogłosił koniec dotychczasowych wersji planów opartych na numerach seryjnych.

Autodesk ogłosił koniec dotychczasowych wersji planów opartych na numerach seryjnych. Nowe plany to szansa i wiele korzyści dla firm i indywidualnych użytkowników.

Przy zamianie bieżącego planu można wybrać nowe subskrypcje: Premium lub Standard, w zależności od potrzeb zespołu. Użytkownicy otrzymają promocyjne warunki zamiany licencji i przejścia na nowe plany zapewniające większy komfort użytkowania, sprawniejszą współpracę i lepsze wsparcie techniczne, wszystko przy utrzymaniu dotychczasowej ceny.

Dlaczego warto?

Indywidualny dostęp

Każdy pracownik, niezależnie od miejsca w którym się znajduje będzie miał dostęp do swojego indywidualnego konta. Wystarczy, że wprowadzisz swoje dane do logowania. Koniec z problemami związanymi z oczekiwaniem na zwolnienie licencji przez innych użytkowników.

Optymalizacja kosztów licencjonowania

Nowe plany pomogą Ci lepiej ocenić faktyczne zapotrzebowanie na licencje i pozwolą trafniej inwestować w niezbędne oprogramowanie.

Różnorodne plany dla użytkowników

Użytkownicy indywidualni, zespoły i firmy w zależności od sposobu działania organizacji będą posiadały elastyczny dostęp do oprogramowania. Użytkownik może wybrać nowe subskrypcje – Premium lub Standard.

Platforma chmurowa

Dotychczasowe procesy weryfikacji numerów seryjnych zostają zastąpione przez intuicyjną, wydajną platformę chmurową.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane projektowe są bezpieczne dzięki wysoko zaawansowanym zabezpieczeniom, takim jak: uwierzytelnianie dwuetapowe (plan standard) i logowanie jednokrotne (plan premium).

Sprawdź jak będzie wyglądać zamiana licencji

1)Licencja pojedyńcza z planem obsługi

W pierwszym okresie odnowienia (przed 7 maja 2021 r.) możesz zamienić jedno stanowisko na jedną subskrypcję w porównywalnej cenie.

2) Licencja sieciowa z planem obsługi

W pierwszym okresie odnowienia do 7 sierpnia 2020 możesz zamienić jedno stanowisko lub subskrypcję na jedną subskrypcję w porównywalnej cenie. W pierwszym terminie odnowienia (wyłącznie) po 7 sierpnia 2020 r. masz możliwość zamiany jednego stanowiska lub jednej subskrypcji na dwie subskrypcje związane z nazwą użytkownika w porównywalnej cenie. Licencje sieciowe z planem obsługi zostaną wycofane 7 maja 2021 r. i nie będzie już można ich odnawiać.

3) Klienci z subskrypcją dla wielu użytkowników

W pierwszym terminie odnowienia (po 7 sierpnia 2020 r.) możesz zamienić jedno stanowisko lub jedną subskrypcję na dwie subskrypcje związane z nazwą użytkownika w porównywalnej cenie. Subskrypcje te zostaną wycofane 7 sierpnia 2021 r. bez możliwości odnowienia.

4) Licencja wieczysta (bez planu obsługi)

Użytkownicy starszych licencji wieczystych mogą wymienić posiadane oprogramowanie na roczną bądź trzyletnią subskrypcję. Licencje te zostały objęte programem cen specjalnych przez Autodesk. Dowiedz się więcej.

5) Pakiety Design Suite i Creation Suite

Klienci od 16 kwietnia 2020 roku nie mają już możliwości odnawiania pakietów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Zamknij